عذرخواهی رئیس صداوسیما از مردم و رئیس جمهوری

عذرخواهی رئیس صداوسیما از مردم و رئیس جمهوری عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیماگفت: به سبب اظهارات نسنجیده میهمان شبکه چهار از مخاطبان فرهیخته رسانه ملی و ریاست محترم جمهوری به نوبه خود عذرخواهی می کنم


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایرنا، علی عسکری که روز یکشنبه در نشست هفتگی با معاون و مدیران شبکه های سیما سخن می گفت به اظهارات نسنجیده و دور از شان میهمان یکی از برنامه های زنده شبکه چهار اشاره و اشاره کرد: این اظهارات موجب تکدر خاطر بینندگان فهیم شبکه چهار سیما و خدمتگزاران دلسوز نظام شد و اینجانب با ابراز تاسف، از مخاطبان فرهیخته رسانه ملی و ریاست محترم جمهوری به نوبه خود عذرخواهی می کنم.
رئیس سازمان صدا و سیما رعایت اخلاق اسلامی، اصول حرفه ای و پرهیز از اهانت در عین نقد سازنده را رویکرد محوری و همیشه مورد تاکید رسانه ملی دانست و اضافه کرد: هر چند بارها تاکید شده مسئولیت اظهار نظر در برنامه های زنده بر عهده کارشناس مدعو است، اما بیان چنین اظهاراتی از آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و با هرگونه قصور و تقصیر برخورد قاطع می شود.
به گزارش بازار مقاله به نقل از ایرنا، میهمان یکی از برنامه های شبکه چهار سیما در یک برنامه زنده، بهتان های سخیفی را به رئیس جمهوری و برخی مسئولان جمهوری اسلامی نسبت داد. این توهین با واکنش های فراوانی از طرف همه جناح های کشور، کارشناسان مسائل سیاسی و حقوقدانان روبرو شده است.
همچنین به دنبال این اهانت یک کارشناس در برنامه زنده تلویزیونی معاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام نمود که از سازمان صداوسیما و کل عوامل برنامه زاویه شکایت خواهدنمود.
در واکنش به اتهامات سخیف مقابل رئیس جمهوری و توهین ها به رئیس جمهوری و دولت، «سیدعباس صالحی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در توییتی با انتقاد از توهین ها به رئیس جمهوری و دولت، ادبیات سخیف، توهین و افترا را از همه بد دانست و در کسوت روحانیت، آن هم از رسانه ملی، بدتر.

عضو کابینه دولت دوازدهم اشاره کرد: با سخنان غرض آلوده زاویه ها را بیشتر و دشمنان ایران را شادمان نکنیم.


1399/11/05
14:20:58
0.0 / 5
1341
تگهای خبر: كارشناس , ناسا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی