فرماندار ساوه:

ایرنا در انعکاس دستاوردهای نظام نقش مهمی ایفا می کند

ایرنا در انعکاس دستاوردهای نظام نقش مهمی ایفا می کند به گزارش بازار مقاله معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه اظهار داشت: بیان خدمات و طرح های توسعه بخش منجر به افزایش امیدواری و دلبستگی مردم می شود و در این بین خبرگزاری جمهوری اسلامی در بازتاب دستاوردهای نظام اسلامی نقش مهمی ایفا می کند.


«علی میرزایی» عصر یکشنبه همراه با امام جمعه، رییس شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد و بخشدار مرکزی در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی شهرستان های ساوه و زرندیه ضمن تبریک روز خبرنگار و قدردانی از کوشش های همکاران این دفتر، گفت: اصحاب رسانه در وضعیت فعلی کشور همچون رزمندگان دوران دفاع مقدس در جبهه ای دیگر و در مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان با عملکردشان ایستادگی می کنند.
وی اضافه کرد: رسانه ها نقش بی بدیلی در ارتقای سطح آگاهی جامعه ایفا می کنند و همیشه در عرصه خدمت مسئولیت سنگینی بر دوش دارند.
وی بیان کرد: تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب و افزایش ضریب امیدواری مردم نسبت به کارگزاران و مسئولان از رسالت های اصلی خبرنگاران است که باید از این ظرفیت در توسعه و پیشرفت جامعه استفاده گردد.
به گفته فرماندار ساوه، شغل خبرنگاری مخاطرات بسیاری به همراه دارد برای اینکه باید ضمن سرعت و دقت عمل در انتشار اخبار، حضور میدانی نیز در میدان حوادث و رویدادها داشته باشند.
میرزایی افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران ساوجی به ویژه خبرگزاری های ایرنا و ایسنا در معرفی این شهرستان و بیان دستاوردهای نظام به نحوی بسیار مطلوب عمل می کنند.


منبع:

1400/05/18
23:57:44
5.0 / 5
256
تگهای خبر: خدمات , فرم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی