توسط كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان؛

بالاترین اسباب بازی های شناختی عرضه شدند

بالاترین اسباب بازی های شناختی عرضه شدند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، همزمانبا ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، بالاترین اسباب بازی های حوزه شناختی کودکان و نوجوانان را معرفی نمود.به گزارش شنبه شب خبرنگار فرهنگی ایرنا، هیات داوران در بخش بالاترین اسباب بازی های شناختی از شش گروه برگزیده از میان آثار رسیده به دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی با اهدای لوح تقدیر و نشان بالاترین اسباب بازی ایرانی سال ۱۳۹۹ قدردانی کرد.
بر طبق این گزارش سرگرمی برج هوش، از تولیدات شرکت هوش افزار کودک آوند، حاجی فیروز از نشر دیبایه، تاب و خوش قیافه، از شرکت بازی تا در این بخش معرفی گردید.
هم چنین اسباب بازی گارنت از تولیدات مجموعه هوگر گیمز، بازی با کش از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بازی هزارماز از شرکت آینده سازان سیتا کودک، دیگر برگزیده های بخش اسباب بازی های شناختی، ششمین جشنواره ملی اسباب بازی است که از طرف داوران معرفی گردید.
بنا بر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، هیات داوران این بخش متشکل از کارشناسان ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بعد از بررسی آثار راه یافته به بخش رقابتی جشنواره برگزیده های این بخش را معرفی و در اطلاعیه ای بر توجه بیشتر به این حوزه تاکید نمودند.
هیات داوران بخش اسباب بازی های شناختی در این بیانیه ارتقا سرمایه شناختی آحاد جامعه ایرانی را اولویتی ملی دانستند و از بازی بعنوان بخش جدایی ناپذیر رشد و تحول کودک و مهم ترین عامل ارتقا مهارت های شناختی یاد کرده اند
در این بیانیه هم چنین شاخص اصلی ارزیابی بازی ها را شناختی بودن آنها عنوان شده است، به این معنا که بتواند موجب فعال شدن یا تقویت مهارت های شناختی کودکان همچون توجه و تمرکز، حل مسئله، حافظه و... شود.
جشنواره ملی اسباب بازی در یک نگاه
جشنواره ملی اسباب بازی با هدف کمک به ساماندهی و رونق صنعت اسباب بازی از سال ۱۳۹۴ شروع به کار کرده است. ششمین جشنواره ملی اسباب بازی در پاییز سال ۱۳۹۹ سال جهش تولید، با نگاهی نو در فضای مجازی و با هدف پشتیبانی از کالای ایرانی و کمک به رونق تولید و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در حوزه اسباب بازی با همراهی شورای نظارت بر اسباب بازی فعالیت خودرا آغاز نموده است. بخش رقابتی، بخش علمی، نمایشگاه تخصصی دستاوردهای اسباب بازی ایرانی، نمایشگاه موسسات ترویج بازی و اسباب بازی و بازار اسباب بازی، قسمت های مختلف این دوره از جشنواره را می سازند.
برگزاری نشست ها، کارگاه ها و همایش علمی، انتخاب بالاترین اسباب بازی های ایرانی، از برنامه های متنوع این جشنواره است. دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی با بهره مندی از زیرساخت های فضای مجازی، این جشنواره را با نگاه توسعه ای در امتداد تحقق شعار سال «جهش تولید» برگزار می نماید. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی، شورای نظارت بر اسباب بازی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی را برگزار خواهند کرد.
تارنمای اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، تا ۱۱ اسفند میزبان مخاطبان و علاقه مندان است.
در بخش فروش این جشنواره بیش از ۱هزار و ۲۵۰ اسباب بازی و سرگرمی از ۱۴۰ تولیدکننده داخلی باتوجه به شرایط سنی و موضوع های مختلف ارائه شده است.
هم زمان کارشناسان حوزه اسباب بازی ها نیز به صورت رایگان به مراجعه کنندگان برای انتخاب و خرید بهتر مشاوره می دهند و شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۷۰۵۶۷ نیز برای پاسخ گویی به پرسش های مخاطبان در نظرگرفته شده است و هم زمان ۷ نفر می توانند با کارشناسان ارتباط تلفنی داشته باشند.
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۲۸ بهمن تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار می گردد.1399/12/02
23:06:23
0.0 / 5
1057
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی