توصیه دانشجویان چینی به دیگر دانشجویان :

سال جاری و سال آینده برای تحصیل به استرالیا نروید!

سال جاری و سال آینده برای تحصیل به استرالیا نروید! به گزارش بازار مقاله دانشجویان چینی که در دانشگاه های استرالیا تحصیل می کنند، به علت افت کیفیت آموزش و رفتارهای تبعیض نژاد گرایانه، تصمیم به ترک استرالیا گرفتند.


به گزارش بازار مقاله به نقل از گلوبال تایمز، خیلی از دانشجویان چینی در استرالیا در حال بستن چمدان های خود برای بازگشت به وطن هستند.
اطلاعات جدید نشان داده است که تعداد دانشجویان خارجی که در استرالیا مشغول تحصیل هستند، کاهش یافته است و این کاهش در جمعیت زیادی از دانشجویان چین دیده می شود.
در گزارش گلوبال تایمز آمده است: در دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی، حدودا یک چهارم کل سفرهای استرالیا، دانشجویانی بودند که ویزای موقت دارند و این کشور را ترک کردند. حدودا یک پنجم این افراد را دانشجویان چینی تشکیل دادند.
از زمان اعمال محدودیت های سفر ناشی از شیوع کروناویروس، خیلی از دانشجویان نتوانستند به استرالیا بازگردند.
بخش آموزش بین الملل استرالیا به علت ممنوعیت طولانی مدت سفر در سال ۲۰۲۰ میلادی، در حال کاهش است.
خیلی از دانشجویان چینی تصمیم به ترک استرالیا گرفتند و خیلی از آنها هم به دیگران سفارش کردند که به استرالیا نروند.
یک دانشجوی چینی با نام خانوادگی "لی" که سال قبل در دانشگاه سیدنی ثبت نام کرده بود، اظهار داشت: در سال ۲۰۱۶ میلادی یک سفر به استرالیا داشتم که من را تحت تأثیر قرار داد و تصویری "لیبرال، دوستانه و دلپذیر" از استرالیا در ذهن من ایجاد کرد. این شرایط من را به تحصیل در استرالیا ترغیب کرد.
او گفت با تحصیل در این کشور، من و باقی دانشجویان چینی به وضوح، افزایش خصومت نسبت به دانشجویان چینی را احساس کردیم.
یکی دیگر از دانشجویان دانشگاه سیدنی به نام "چن" هم اظهار داشت: تبعیض نژادی بسیار زیاد دیده می شود و من حتی هنگام خرید کردن هم بدرفتاری با یک آسیایی را احساس می کنم.
وی افزود: از سال گذشته، من به افرادی که متقاضی تحصیل در چین شده اند، سفارش کرده ام که خوب راجع به این تصمیم فکر کنند و بهتر است سال جاری و سال آینده برای تحصیل به استرالیا نیایند.
یکی از دانشجویان چینی دانشگاه ملبورن اظهار داشت: مبلغ اجاره در مناطق شهری ملبورن بسیار کاهش یافته است. دانشجویان هم بلیط های بازگشت به کشور خویش را با قیمتی بالا خریداری نموده اند.1399/11/04
14:49:34
0.0 / 5
1259
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی