مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی عنوان كرد؛

تولید فیلم های مشاركتی فاخر سینمای مقاومت در ۴۰سالگی دفاع مقدس

تولید فیلم های مشاركتی فاخر سینمای مقاومت در ۴۰سالگی دفاع مقدس مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی اظهار داشت: امسال در چهل سالگی آغاز دفاع مقدس، بغیر از كارهای فرهنگی كه از شروع سال تا حالا انجام شده، فیلم هایی باكیفیت و محتوای متفاوت، با موضوع دفاع مقدس و مقاومت ساخته خواهد شد.


به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی علیرضا تابش اظهار داشت: بنیاد سینمایی فارابی طی سه دهه اخیر توجه ویژه ای به مفهوم مقاومت داشته است و در سالهای گذشته هم شاهد ساخته شدن فیلم هایی اثرگذار با این مضمون بوده ایم.
تابش اظهار داشت: فیلم های با موضوع مقاومت و دفاع مقدس، تولیدی سخت دارند و برای ساخت به بودجه و پشتیبانی نیاز دارند و از طرف بنیاد سینمایی فارابی با چند نهاد مذاکره شد تا امسال فیلم های مشارکتی فاخری در این عرصه تولید شود.
او افزود: امسال هم با وجود همه مشکلات و وضعیت خاصی که داریم، در کنار کارگردانان باتجربه، با کارگردانان جوانِ مستعد نیز مذاکره کرده ایم و فیلم های متفاوتی با محوریت مفهوم مقاومت، با هدف ارتباط با مخاطب نوجوان و جوانان و خانواده ها در راه تولید و یا آماده سازی است. از فیلم های امسال با مضمون دفاع مقدس که بامشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده، یک فیلم آماده نمایش و دو فیلم در مرحله فنی است. دو فیلم دیگر مراحل پیش تولید را می گذرانند.
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی اضافه کرد: این یک شعار نیست بلکه واقعیت است که همه ما به قهرمانان واقعی این مرز و بوم در عرصه مقاومت مدیونیم و در سینما باید با ارائه آثار باکیفیت، دین مان را به این عزیزان، ادا نماییم.


1399/08/30
22:33:43
5.0 / 5
1339
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی