براساس اطلاعیه وزارت فرهنگ؛

تعطیلی مراكز فرهنگی هنری تهران، یك هفته دیگر تمدید گردید

تعطیلی مراكز فرهنگی هنری تهران، یك هفته دیگر تمدید گردید به گزارش بازار مقاله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنوف همكار برپایه مصوبه جدیدستاد مقابله با كرونای تهران از محدودیت های اعمال شده در پایتخت برای مقابله با بیماری كرونا تبعیت و به مدت یك هفته دیگر تعطیلی مراكز فرهنگی هنری را تمدید كرد.به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، باتوجه به تصمیم ستاد مقابله با کرونای تهران تعطیلی مراکز محل تجمع همچون سینماها، کتابخانه ها، سالن های نمایش، آموزشگاه های هنری و... برای یک هفته دیگر تمدید گردید. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه باتوجه به اهمیت موضوع، از محدودیت های اعلام شده تبعیت می کند.

بنابر اعلام ستاد مقابله با کرونای تهران این مراکز به مدت یک هفته دیگر یعنی از ۱۹ تا ۲۵ مهر تعطیل خواهد بود.
به گزارش بازار مقاله به نقل از ایرنا، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هفته گذشته هم در اطلاعیه ای برپایه نظر ستاد مقابله با کرونا تهران به مدت یک هفته تمام مراکز محل تجمع همچون سینماها، کتابخانه ها، سالن های نمایش، آموزشگاه های هنری و.. را تعطیل اعلام نمود.
در ادامه این اطلاعیه آمده بود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه باتوجه به اهمیت موضوع، از محدودیت های اعلام شده تبعیت می کند. بنابر اعلام ستاد مقابله با کرونای تهران این مرکز به مدت یک هفته یعنی از ۱۲ تا ۱۸ مهر تعطیل خواهد بود.


1399/07/19
11:43:11
5.0 / 5
1638
تگهای خبر: آموزش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی