یك دقیقه قرنطینه مهلت دریافت آثار تمدید گردید

یك دقیقه قرنطینه مهلت دریافت آثار تمدید گردید به گزارش بازار مقاله مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی فیلم كوتاه موبایلی با مبحث «یك دقیقه قرنطینه» تا آخر خردادماه تمدید گردید.


به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم یک دقیقه قرنطینه، غلامحسین شاه علی، دبیر جشنواره با بیان این خبر اظهار داشت: به علت استقبال هنرمندان و سینماگران جوان از جشنواره، مهلت دریافت آثار که پیش از این ۲۰ خرداد مقرر شده بود تا آخر خردادماه تمدید گردید.
این جشنواره با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات مردم جهان در طول دوران قرنطینه برای مبارزه با ویروس کووید ۱۹، به راه افتاده است تا مردم از قاب دوربین های خود، تجربه های شیرین، تلخ، دلتنگی، بیکاری، شادی و امید و حتی مرگ را به تصویر بکشند.
در متن فراخوان این جشنواره آمده است: «در تاریخ معاصر هیچ وقت بشر این چنین تجربه فراگیری را لمس نکرده بود که ترس های مشترکی را، محبوس در خانه هایشان تجربه کنند.
بی شک این تجربه نقطه آغازین دیگری برای همه انسان هاست برای ادامه زندگی. بنابراین بر آن شدیم تا با ترتیب دادن جشنواره بین المللی فیلم کوتاه موبایلی تحت عنوان یک دقیقه قرنطینه، بتوانیم خلاقیت عمومی را درکمبود امکانات و عدم دسترسی به ابزار و تجهیزات حرفه ای، محک زده و از کمترین، بهترین بسازیم.»
جشنواره فیلم های موبایلی یک دقیقه قرنطینه در موضوعات مختلفی تعریف شده است که شامل:
قرنطینه/ زندگی/ عشق/ دین.
قرنطینه/ خانواده/ کودکان/ کمک به فقرا/ کمک به دیگران.
قرنطینه/ روان/ خشونت خانگی/ تجربه تنهایی/ خودپیدایی.
قرنطینه / بیماری های خاص/ سالمندان.
بخش ویژه/ بی قرنطینه ها.
علاقه مندان می توانند آثار خویش را در دو بخش حرفه ای و آماتور در دو بخش داخلی و خارجی به دبیرخانه جشنواره به نشانی: http: //miladtower.tehran.ir و یا به پیج اینستاگرام اختصاص یافته این جشنواره به آدرس @One_minute_Quarantine و کانال تلگرامی https: //t.me/One_minute_Qurantine ارسال نمایند.
آثار رسیده از جانب حسین شوندی، ثریا تیموری و مریم ادیبی بازنگری و سپس توسط هیات داوران شامل رضا بنفشه خواه، سعید سلطانی، وحید موساییان، غلامحسین شاه علی، سیروس کهوری نژاد، آزیتاموگویی، ساغر خواجه امیری مورد قضاوت نهایی قرار می گیرد.
جوائز:
بخش آماتور: سه نفر اول هر کدام هشت میلیون ریال- سه نفر دوم هر کدام شش میلیون ریال-سه نفر سوم هر کدام پنج میلیون ریال.
بخش حرفه ای: سه نفر اول هر کدام بیست میلیون ریال- سه نفر دوم هر کدام ده میلیون ریال- سه نفر سوم هر کدام هفت میلیون ریال.
بخش بین الملل: دو نفر اول هر کدام چهارصد دلار- دو نفر دوم هر کدام سیصد دلار- دو نفر سوم هر کدام دویست و پنجاه دلار.
جشنواره بین المللی فیلم کوتاه موبایلی یک دقیقه قرنطینه به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با همراهی تعدادی از هنرمندان و سینماگران برگزار می گردد.


1399/03/16
13:16:21
5.0 / 5
2758
تگهای خبر: جشنواره , دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی