پانزدهمین جشنواره انتخاب كتاب سال پاسداران اهل قلم

پانزدهمین جشنواره انتخاب كتاب سال پاسداران اهل قلم به گزارش بازار مقاله مسئول كانون علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم از برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب كتاب سال پاسداران اهل قلم اطلاع داد و اظهار داشت: این رویداد فرهنگی زمستان سالجاری برگزار می شود.سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدعلی آسودی در گفتگویی با بیان جزئیات و تشریح روند برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب كتاب سال پاسداران اهل قلم، تصریح كرد: محورهای برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب كتاب سال پاسداران اهل قلم به این شرح است: آثار پژوهشی تاریخی در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مقاومت، تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت، خاطره، زندگی نامه شهدا، داستان، رمان، اعتقادی فرهنگی و اجتماعی، جنگ نرم و اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی، سیاسی، امنیتی و دفاعی، پزشكی و پیراپزشكی، فنی و مهندسی و ترجمه زبان های دیگر در محورهای مذكور.

اختصاص بخش ویژه به شهید قاسم سلیمانی

مسئول كانون علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم با تاكید بر اینكه سال جاری بخش ویژه هم به حاج قاسم سلیمانی اختصاص داده شده است اظهار داشت: هر كسی كه خاطره، داستان در چارچوب كتاب از حاج قاسم سلیمانی دارد می تواند در این بخش ویژه جشنواره شركت نماید.حضور در بخش ویژه جشنواره برای عموم آزاد است و غیر پاسداران هم می توانند در این بخش از جشنواره شركت نمایند.

وی با تاكید بر اینكه انتخاب كتاب سال از سال ۸۸ به بعد باید باشد، اظهار داشت: افرادی كه كتاب های خویش را برای بار اول در پانزدهمین جشنواره انتخاب كتاب سال پاسداران اهل قلم می فرستند مشكلی جهت شركت در این جشنواره ندارند.

مهلت ارسال آثار تا آخر مردادماه ۹۹

سردار آسودی افزود: مهلت ارسال آثار تا آخر مردادماه ۹۹ است و شركت كنندگان می توانند از هر مبحث سه جلد را برای داوری به روش هایی كه ذكر می شود، ارسال نمایند. شركت كنندگان می توانند با رفتن به سایت پاسداران اهل قلم فرم شركت در جشنواره را پر كنند و به همراه كتاب برای دبیرخانه پانزدهمین جشنواره انتخاب كتاب سال پاسداران اهل قلم به صندوق پستی ۱۱۳/۱۶۴۶۵ ارسال نمایند. همینطور افرادی كه در تهران هستند می توانند با رجوع حضوری به آدرس خیابان كریمخان زند _خیابان خردمند جنوبی_ كوچه مهاجر_ پلاك ۱۱ طبقه اول مراجعه نموده و فرم تكمیل شده اطلاعات فردی به همراه سه جلد از كتاب را جهت داوری تحویل این دبیرخانه دهند.


1399/01/23
20:36:05
5.0 / 5
3477
تگهای خبر: امنیت , پزشك , پزشكی , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی