دبیر شورای انقلاب فرهنگی:

حمایت از شركت های دانش بنیان

حمایت از شركت های دانش بنیان به گزارش بازار مقاله دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: حمایت از شركت های دانش بنیان پیش زمینه اقتصاد مقاومتی می باشد.به گزارش بازار مقاله به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، نخستین هم اندیشی سبك زندگی و اقتصاد مقاومتی به ریاست دكتر محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حضور اصحاب رسانه در محل دبیرخانه این شورا برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه چند گزارش پیرامون مبحث سبك زندگی و اقتصاد مقاومتی عرضه و سپس حاضرین در نشست نظرات خویش را پیرامون موضوعات مطرح شده در این گزارش ها عرضه كردند.
در ادامه این جلسه محمد رضا مخبر دزفولی با اشاره به ضرورت ایفای نقش موثر توسط رسانه ها در تحقق اقتصاد مقاومتی و ترویج گفتمان حمایت از تولید ملی را هم مورد تاكید قرار داد.
وی همینطور ضمن تاكید بر حمایت بیشتر از شركت های دانش بنیان اظهار داشت: توجه به اقتصاد دانش بنیان به عنوان پیش زمینه اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از تجربه تدوین اسناد ملی حوزه علم و فناوری در تحقق اقتصاد مقاومتی موثر خواهد بود.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی همینطور با تاكید بر لزوم تقویت روحیه اعتماد به نفس ملی بر استفاده از تجربیات سایر كشورهای جهان با در نظر گرفتن مقتضیات بومی كشورمان هم تصریح كرد.
همچنین در این نشست كه جمعی از سردبیران اقتصادی رسانه های كشور و صاحبنظران اقتصادی و اجتماعی در آن حضور داشتند، اعضاء ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون الزامات و چالش های پیش رو در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و راهكارهای عبور از این چالش ها، بر استمرار برگزاری این جلسات تاكید كردند.
 

1396/07/19
20:07:26
5.0 / 5
4666
تگهای خبر: شركت , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی