پارك فناوری پردیس جزء برترین پایگاهها در جذب نخبگان خارج شد

پارك فناوری پردیس جزء برترین پایگاهها در جذب نخبگان خارج شد بازار مقاله: پارك فناوری پردیس برترین پایگاه ایران در جذب ایرانی ها متخصص خارج از كشور انتخاب گردید.به گزارش بازار مقاله به نقل از مهر، برنامه «همكاری با متخصصان و كارآفرینان ایرانی خارج از كشور» در قالب پشتیبانی از انجام دوره های علمی و تحقیقاتی همچون پسادكتری، فرصت مطالعاتی، استاد مدعو و معین، راه اندازی كسب و كارهای فناورانه، اشتغال در شركت های دانش بنیان، تعریف پروژه های فناوری كوتاه و بلندمدت، برگزاری سخنرانی و كارگاه های تخصصی به ارتباط موثر ما بین متخصص و مراكز علمی و فناوری برگزیده كشور یاری كند.
بر همین اساس، بنیاد ملی نخبگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سالانه طی فرایند ارزیابی، اقدام به رتبه بندی این پایگاه ها می كند. در رتبه بندی سال ۹۶، پارك فناوری پردیس بعنوان پایگاه متخصص در راه اندازی كسب و كار و جذب ایرانی ها متخصص خارج از كشور بالاتر از دیگر پایگاه های فعال در این حوزه قرار گرفت.
در رتبه بندی كلی هم پارك از میان ۴۹ پایگاه، بعنوان ششمین پایگاه برتر كشور انتخاب شده است.
هم اكنون تعداد ۱۵ نفر از ایرانی ها متخصص خارج از كشور در پارك فناوری پردیس مستقر شده اند و كسب وكار فناورانه خویش را در این پایگاه راه اندازی كرده اند.

1397/03/03
21:25:38
5.0 / 5
4710
تگهای خبر: علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی