با حكم معاون علمی رئیس جمهوری؛

سرپرست معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان ارائه شد

سرپرست معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان ارائه شد بازار مقاله: به گزارش بازار مقاله، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری طی حکمی، سرپرست معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان را منصوب نمود.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری طی حکمی جواد مشایخ را بعنوان سرپرست معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان انتخاب کرد.
در حکم دهقانی فیروزآبادی آمده است:
"عطف به ارتقاء ساختار سازمانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و نظر به مراتب شایستگی و تجارب، به باعث این حکم جنابعالی را بعنوان سرپرست معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان منصوب می کنم. با عنایت به اهداف عالی این معاونت و ضرورت برنامه ریزی و تحول در ارتقاء اقتصاد دانش بنیان کشور مأموریت های ویژه ای برای شما تعریف می شود.
«راهبری ستادهای توسعه اقتصاد دانش بنیان به منظور ایفای نقش حداکثری در توسعه اقتصاد دانش بنیان»، «تعریف، تمهید و راهبری سبد برنامه های پیشران فناوری در همکاری با سایر بخش های معاونت»، «توسعه همکاریهای فراسازمانی به منظور پیشبرد نقش آفرینی دانش بنیان ها در اقتصاد با ایجاد کنسرسیوم های تخصصی»، «ایجاد ارتباط مؤثر ستادهای توسعه فناوری پیشرفته و توسعه اقتصاد دانش بنیان برای ارتقاء هدفمندی در توسعه فناوری با همکاری بخش های مربوط»، «استفاده حداکثری از ظرفیت های پیشبینی شده در قانون جهش تولید دانش بنیان و سایر اسناد بالادستی» و «همکاری در توسعه زیرساخت های نرم و چارچوب های قانونی تسهیل در استقرار اقتصاد دانش بنیان با همکاری بخش های مربوط» مهم ترین مأموریت هایی است که به جنابعالی تفویض می شود.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاستهای دولت مردمی خواستارم. فرصت را غنیمت شمرده و از تلاش و زحمات جناب آقای حمید ذوالفقاری در طول تصدی این مسؤولیت کمال تشکر و قدردانی را دارم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان سلامتی آرزومندم. "
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، جواد مشایخ دکترای مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی (ره) و عضو هیات علمی دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران است و سوابق و مسؤولیت های اجرایی گوناگونی همچون معاون امور انرژی و مواد مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، معاون ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را در کارنامه کاری خود دارد.
مدیر گروه مطالعات بین الملل علم و فناوری پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری، مدیر بعضی از پروژه های توسعه و انتقال فناوری های راهبردی از دیگر مسؤولیت های وی به حساب می آید.
مشایخ همینطور مشاور اندیشکده چرخه نوآوری مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، عضو کارگروه سیاستگذاری علم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عضو کمیسیون انرژی شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری و عضو کمیسیون صنایع، معادن و ارتباطات شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری هم بوده است.
تألیف و ترجمه ۴ عنوان کتاب، نگارش و عرضه بیشتر از ۳۰ عنوان مقاله علمی، تحلیلی و پژوهشی در نشریات علمی و کنفرانس های معتبر داخلی و بین المللی در زمینه های مدیریت و سیاستگذاری علم و فناوری‏‏ مدیریت نوآوری و دیپلماسی علم و فناوری از سوابق پژوهشی سرپرست معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان است.1402/02/31
12:26:10
5.0 / 5
234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی