خرید زمین در دیسنترالند مانا

خرید زمین در دیسنترالند مانا در ادامه مطالب سایت زوم ارز آموزش خرید زمین در دسنترالند را به صورت مرحله به مرحله با هم مرور می کنیم.


خرید زمین در متاورس مانا

با آموزش گام به گام خرید زمین در متاورس مانا همراه شما هستیم. البته خرید زمین در شهر مجازی مانا جذابیت های خود را دارد اما غلبه بر چالش های آن نیازمند آموزش و آگاهی دقیق از شرایط است. اگر در این امر سهل انگاری می کنید، بهتر است وارد شهر مجازی مانا نشوید و روش های سرمایه گذاری دیگر را در این امر امتحان کنید. در این مطلب ارز دیجیتالاز سایت زوم ارز، ما اینجا هستیم تا ابتدا گام به گام نحوه خرید زمین در دسنترالند مانا را به شما آموزش دهیم و مهمتر از آن نکات بسیار مهم این روش برای سرمایه گذاری و درآمد را بیاموزیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

                                                                                                                      زمین خرید در متاورس

 

تعریف زمین مجازی و روش خرید زمین در شهر مجازی

قبل از اینکه نحوه خرید زمین در دسنترالند را در نظر بگیریم و وضعیت زمین را ارزیابی کنیم. ابتدا به تعریفی از زمین مجازی و خانه های دیجیتال نیاز داریم. سپس به راحتی می توانید نحوه خرید زمین در پروژه مانا را مشاهده کنید. اموال مجازی چیز جدیدی نیست و از زمان های بسیار قدیم وجود داشته است. حتی وجود دارایی مجازی به بلاک چین محدود نمی شود و وب سایت ها دارایی دیجیتال محسوب می‌شوند. اما با معرفی بلاک چین و در واقع رونق پروژه متاورس، شاهد تفسیری مدرن و بدیع از اشیاء دیجیتالی هستیم که یکی از آنها زمین مجازی است.

در سکوی مجازی مانا می توانید شهرهای مختلفی را مشاهده کنید که با توجه به موقعیت جغرافیایی تعیین شده با مختصات دکارتی به اندازه های مربع و مستطیل تقسیم می شوند. این اراضی نیز مانند فضای واقعی شهری برای هدف خاصی تعیین شده اند. به عنوان مثال، برخی برای فضاهای عمومی، استادیوم ها و حتی کازینوها در نظر گرفته شده اند، در حالی که برخی دیگر مسکونی و مانند آن هستند. این فیلدهای مربع و مستطیل به عنوان سرزمین مجازی تعریف می شوند.

زمین مجازی با مجموعه ای از کلیدهای خصوصی و عمومی (درست مانند ارز دیجیتال) تعریف می شود. این کدها با استفاده از فرآیند NFT خود تولید می شوند و نمی توان آنها را با هیچ چیز دیگری جایگزین کرد. شخصی که این کدها و کلیدها را در دست دارد، مالک فضای دیجیتال مورد نیاز خواهد بود. با این تعاریف شما می توانید در شهر مجازی مانا صاحب زمین شوید.

شما می توانید قیمت ارز های دیجیتال را در سایت زوم ارز مشاهده نمایید.

 

 

 

ماجراهایی در شهر مجازی مانا

پلتفرم Decentraland بر روی بلاک چین اتریوم توسعه یافته است و به همین دلیل پایدارترین محیط محسوب می شود. این پلتفرم مانند یک شهر واقعی برای خرید و فروش طراحی شده و سایر فعالیت های روزانه در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این محیط سطوح و سایر قسمت ها به صورت مختصات دکارتی (X,Y) تعیین می شوند. در این شهر می توانید:

 • می توانید معاشرت کنید و با سایر کاربران دیگر چت آنلاین کنید.
 • یک کسب و کا را می توانید شروع کنید.
 • قادر به انجام بازی هستید در این زمین.
 • محصولات NFT را می توانید خریداری کنید.
 • ایده های خود را می توانید به راحتی طراحی کنید.
 • قادر به خرید زمین نیز هستید.

مانا سیتی به معنای واقعی کلمه یک شهر است. شهری که حتی می توانید در آن قدم بزنید و آواتار خود را بسازید. املاک و مستغلات بخرید و یک کسب و کار در کنار آن راه اندازی کنید. اتفاقی که با دستیابی و کسب درآمد، سود قابل توجهی برای شما خواهد داشت.

 

خرید زمین در مانا تنها یکی از راه های کسب درآمد در شهر مجازی شما است

برای کسانی که می خواهند بدانند چگونه می توانند زمین در دیسنترالند بخرند، یادآوری می کنیم که خرید زمین در مانا تنها یکی از راه های کسب درآمد در این پروژه است. راه های دیگری نیز برای کسب درآمد در این شهر وجود دارد. در حالی که دانستن نحوه خرید زمین در مانا می تواند مکان خوبی برای شروع باشد، شما نباید در اینجا متوقف شوید. زیرا پس از یادگیری نحوه خرید زمین در دسنترالند، باید به لحظه ایجاد شرایط لازم برای توسعه آن عادت کنید و سعی کنید از سلیقه و خلاقیت خود درآمد اضافی به دست آورید، مثلاً آن را اجاره دهید. همچنین می توانید در این شهر کسب و کار راه اندازی کنید.

امروزه یکی از رایج ترین مشاغل در شهر مجاز مانا، با درآمد خوب، صنعت مد است. شما می ‌توانید با طراحی لباس های منحصربفرد در این شهر و فراهم آوردن شرایطی برای استفاده و خرید دیگران، درآمد قابل توجهی برای خود به دست آورید. این فرآیند در نهایت منجر به افزایش چشمگیر سرمایه شما و کاهش ریسک خرید و فروش زمین می شود.

 

ویژگی های خرید زمین در شهر مجازی مانا

برای بهره مندی از مزیت خرید زمین در مانا ابتدا باید نحوه خرید زمین در دسنترالند و نکات لازم برای آن را بدانید. تاکید می کنیم قبل از شروع این روش سرمایه گذاری باید آموزش های لازم را طی کنید. در غیر این صورت، نقطه قوت این روش ممکن است نقطه ضعف شما باشد. در این قسمت از مقاله به مزیت های اصلی خرید زمین در مانا می پردازیم.

1)به دست آوردن سود های قابل توجه:

اگر به تاریخچه قیمت زمین مانا که در قسمت های بعدی مقاله به آن پرداخته ایم نگاهی بیاندازید، متوجه خواهید شد که خرید و فروش زمین در این پلت فرم چقدر می تواند برای شما سودآور باشد. این روش کسب سود می تواند در آینده ای نه چندان دور شرایط ایده آلی را برای شما ایجاد کند. امروزه حتی افراد ثروتمند نیز به دلیل پتانسیل این زمین اقدام به خرید و فروش این زمین می کنند.

2)بالا رفتن قیمت زمین در شهر مانا به صورت تصاعدی:

در قسمت قبل گفتیم که قیمت استاندارد زمین تحت تاثیر قیمت این ارز دیجیتال است. اما این اثرات یک به یک نیستند این بدان معناست که با افزایش 10 درصدی ارزش ارز دیجیتال مانا، ارزش زمین در پروژه مانا به همان میزان افزایش نخواهد یافت.

سه عامل اصلی وجود دارد که مستقیماً بر قیمت زمین در مانا تأثیر می گذارد. می بینید که شاید کاهش ارزش ارز دیجیتال مانا دلیلی برای کاهش قیمت زمین در این شهر نباشد. به همین دلیل قیمت این زمین ها می تواند به سرعت افزایش یابد. این سه عامل عبارتند از:

 1. بالا رفتن قیمت ارز دیجیتال مانا.
 2. افزایش خریداران زمین مانا.
 3. اقدامات کاربر در شهر مجازی مانا روی زمین.

 

به روش اجاره زمین کسب درآمد کنید

درست مانند زندگی واقعی، می توانید املاک خود را در شهر مجازی اجاره دهید و با اجاره این املاک سود کسب کنید. در دنیای واقعی، این عمل یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای درآمدزایی است. در این فرآیند، شما از افزایش قیمت زمین در مانا سود خواهید برد و از اجاره ملک خود درآمد کسب خواهید کرد.

این کار در نهایت ریسک سرمایه گذاری شما در این روش را به حداقل می رساند و یا حتی پس از مدتی آن را به صفر می رساند. با افزایش درآمد اجاره و سایر درآمدها می توانید سرمایه اولیه خود را از بازار خارج کرده و در جای دیگری سرمایه گذاری کنید.

                                                                                                            کسب درآمد از طریق اجاره زمین

 

ایجاد راه اندازی یک کسب و کار در شهر مجازی مانا

با یادگیری نحوه خرید زمین در دسنترالند، راه اندازی کسب و کار در این دنیا برای شما آسان تر خواهد شد. با خرید زمین در شهر مجازی مانا وارد شهر می شوید و از مزایای دیگری استفاده می ‌کنید که یکی از آنها راه اندازی کسب و کار است. درست مثل دنیای واقعی، وقتی یک محله را کوچک می کنید و در آنجا خانه می خرید، کسب و کار خود را راه اندازی می کنید. در شهر مجازی مانا با خرید ملک و زمین شرایط راه اندازی کسب و کار برای شما آسان می شود.

 

نکات قابل توجه آموزشی قبل از خرید زمین در شهر مجازی مانا

خرید زمین در مانا نیاز به آموزش قبلی دارد. اگرچه در این مقاله به بیان عمیق و جامع این مراحل و ترفندها و نکات مفید آن می پردازیم، اما لازم است روش های خرید زمین در این شهر مجازی را بهتر بشناسید.

 • ابتدا باید بدانید متاورس چیست و چه مزایایی دارد؟
 • همچنین لازم است بدانید که بهترین سکه های دیجیتال متاورس چیست و مانا در این بین در چه وضعیت و رتبه ای قرار می گیرد؟
 • سپس نوبت به کسب اطلاعات لازم در مورد خود متاورس می رسد. باید بدانید در متاورس چه زمینی بخرید و آموزش گام به گام را طی کنید.
 • اکنون زمان آن رسیده است که بدانیم ارز دیجیتال مانا چیست و این پلتفرم ارز دیجیتال مناسب برای خرید زمین چه مزایا و ویژگی هایی دارد؟
 • مطالعه پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Mana به شما کمک می‌کند آینده این ارز دیجیتال و پلتفرم آن را درک کنید.

 

LAND در سکوی مجازی دسنترالند چیست؟

یکی از مهم ترین اطلاعات برای خرید زمین در مانا این است که ابتدا بدانیم این زمین ها چگونه تعریف می شوند. همزمان با آموزش گام به گام خرید زمین در دسنترالند به معرفی مشخصات آن زمین می پردازیم. اما طبیعت این سرزمین ها نیز اهمیت خاص خود را دارد.

زمین دیجیتال تعریف شده در شهر مجازی مانا در واقع توسط NFT مشخص شده است. باید بدانید NFT چیست و چه کاربردی دارد. فیلدهای مانا نیز NFT هستند و به این ترتیب سیستم امنیت آنها را تضمین می کند و شرایط را برای خرید و فروش مطمئن آنها فراهم می کند. با توجه به اینکه توکن‌های NFT قابل تکثیر یا مبادله با توکن‌های دیگر نیستند، این توکن‌ها عملاً پتانسیل ایجاد امنیت بیشتر را حفظ می‌کنند.

خود سیستم این فیلدها را به فرمت NFT تبدیل کرده و در اختیار سایر کاربران قرار می دهد. این تصور که شما می توانید NFT را خودتان در شهر مجازی مانا پیاده کنید، اشتباه است. اما شما قادر خواهید بود NFT شخصی خود را در این محیط شهری برای فروش عرضه کنید.

 

2 روش طلایی برای خرید زمین در دسنترالند مانا

دو راه اصلی برای خرید زمین در مانا وجود دارد. البته این روش ها روز به روز در حال افزایش است و پلتفرم های مختلف امکان خرید زمین در دسنترالند را فراهم کرده است. اما اگر بخواهیم روش های مطمئن را معرفی کنیم، دو روش را به شما پیشنهاد می کنیم.

روش اول

شما می توانید مستقیما وارد پلتفرم مانا شوید و زمین مانا را از Decentraland خریداری کنید که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

روش دوم

همچنین می توانید از پلتفرم واسطه ای به نام OpenC برای خرید زمین در مانا استفاده کنید. این روشی است که ممکن است مزایای خاص خود را داشته باشد.

در روش اول همه چیز مشخص است، می توانید وارد پلتفرم Decentraland شوید و زمین مورد نظر خود را به صورت آنلاین انتخاب و خریداری کنید. در روش دوم، یک پلتفرم کارگزاری پیدا می‌کنید که اسلات‌های مانا موجود را به شما نشان می‌دهد و به شما امکان خرید آنها را می‌دهد. OpenC همان الزامات یک نرم افزار را برآورده می کند.

 

آموزش خرید زمین در دیسنترالند مانا و اهمیت آن

نحوه خرید زمین در دسنترالند بسیار واضح است و بر اساس اصول کلی است. لازم نیست کار خاصی انجام دهید یا با ده ها نفر مذاکره کنید. آموزش خرید زمین در دسنترالند برای این امر کاملا ضروری است.

با دیدن آموزش کامل خرید زمین در شهر مجازی مانا در سایت زوم ارز شما می توانید:

 • ریسک معاملاتی خود را کاهش دهید.
 • احتمال اشتباه در این کار را کاهش دهید.
 • همانطور که دوست دارید مانند یک حرفه ای خرید کنید.

به همین دلیل تاکید می کنیم پس از انجام مراحل آموزش خرید زمین مانا برای این منظور اقدام نمایید. در غیر این صورت این روش سرمایه گذاری ریسک های مختلفی را برای شما به همراه خواهد داشت.

                                                  

                                                               آموزش خرید زمین در دیسنترالند مانا

 

صفر تا 100 آموزش خرید در دیسنترالند مانا

در ادامه مطالب سایت زوم ارز آموزش خرید زمین در دسنترالند را به صورت مرحله به مرحله با هم مرور می کنیم. اگر اطلاعات کافی در مورد این نوع پلتفرم ها ندارید، نحوه خرید زمین در دسنترالند را به همین صورت و مرحله به مرحله پیاده سازی کنید. البته اگر با این سبک از بازی های رایانه ای آشنایی داشته باشید، به راحتی می توانید خود را در این پلتفرم پیدا کنید.

 

قدم اول ساختن یک کیف پول در متاماسک:

اولین قدم برای یادگیری نحوه خرید زمین در دسنترالند، ایجاد یک کیف پول مناسب و منعطف برای آن است. به یاد داشته باشید که راه خرید زمین در پروژه مانا تنها به این کیف پول محدود نمی شود، بلکه متامسک آن را مناسب ترین گزینه برای این منظور به خصوص برای کاربران ایرانی می کند. با این حال، برای خرید زمین در مانا شهر مجازی می توانید از کیف پول های دیگر استفاده کنید.

برای این منظور، چالش های زیادی پیش روی شما نیست، اما با این وجود، توجه به توصیه های داده شده می تواند ایمنی سبد شما را به حداکثر برساند یا شما را از خطرات احتمالی در آینده نجات دهد. این کیف پول همچنین به عنوان نرم افزار موبایل و افزونه مرورگر برای مرورگرهای محبوب کروم و فایرفاکس نیز موجود است.

گام دوم آموزش ساختن یک اکانت در دسنترالند:

در مرحله دوم آموزش خرید زمین در دسنترالند شما را با نحوه ایجاد حساب کاربری در پلتفرم مانا آشنا می کنیم. لطفا توجه داشته باشید که این مراحل برای یادگیری خرید زمین در دسنترالند مراحل کلی است و در زیر نکات خاصی را برای خرید زمین در جامعه مجازی مانا با شما در میان می ‌گذاریم. برای ایجاد حساب کاربری در Decentraland مراحل زیر را طی کنید:

 • برای شروع باید وارد وب سایت اصلی دسسنترالند به آدرس decentraland.org شوید.
 • پس از ورود به سایت، باید روی Start Exploring در گوشه سمت راست بالای سایت کلیک کنید.
 • با باوارد شدن به این قسمت برای شما دو گزینه ظاهر می شود.
 • در این قسمت شما باید گزینه Play Using your Wallet را انتخاب کنید.
 • در قسمت بعدی کیف پول ها برای شما نشان داده می شوند.

البته در این قسمت باید گزینه Metamask را انتخاب کنید. با کلیک بر روی این گزینه افزونه Metamask Wallet در مرورگر کروم شما باز می شود. در این مرحله رمز ورود خود را برای کیف پولی که در زمان ساختن ایجاد کرده اید در قسمت Login وارد کنید.

 • در مرحله بعد باید آواتار خود را در شهر مجازی مانا ایجاد کنید.
 • پس از انتخاب آواتار خود، اکنون باید نام خود را در منطقه مجازی شهر مانا انتخاب کرده و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. سپس روی دکمه NEXT کلیک کنید.
 • در مرحله بعد شرایط افتتاح حساب کاربری در پلتفرم Decentraland را مشاهده می کنید و می توانید با کلیک بر روی Agree از این مرحله عبور کنید.
 • با کلیک بر روی گزینه agree، مراحل ایجاد وام در پلتفرم Mana Decentraland را انجام داده اید و اکنون وارد پلتفرم شده اید. در این مرحله پلتفرم مانا فیلم آموزشی را به شما نمایش می ‌دهد که نوعی آموزش استفاده از امکانات مختلف سایت و گرفتن زمین در آن است.

 

گام سوم روش حل مشکل باز نشدن سایت دسنترالند مانا:

بسیاری از کاربران در مراحل ارائه شده به عنوان روشی برای خرید زمین در دسنترالند هنگام ورود به وب سایت این پلتفرم دچار مشکل شده اند و نمی توانند مراحل فوق را برای ایجاد حساب کاربری طی کنند. توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید زمین در پروژه مانا باید به آن توجه کرد این است که این محیط تقریبا شبیه به محیط بازی های ویدیویی است. خرید زمین در شهر مجازی مانا نیاز به کارت گرافیک مناسب در سیستم کامپیوتری دارد.کاربران سیستم کامپیوتری کم معمولاً هنگام انجام مراحل بالا با خطا مواجه می شوند.

 

گام چهارم روش خرید ارز دیجیتال مانا:

در زیر مراحل و روش خرید زمین در سکوی مانا دسنترالند را توضیح خواهیم داد. لطفا توجه داشته باشید که برای خرید زمین در پلتفرم مانا، باید ارز دیجیتال مانا را در کیف پول Metamsk خود داشته باشید. برای این کار دو راه حل دارید:

 • یا باید این ارز دیجیتال را مستقیماً از محیط داخلی حساب متامسک خریداری کنید.
 • یا از سایر صرافی ها و پلتفرم ها برای خرید ارز دیجیتال مانا و سپس انتقال آن به کیف پول متامسک استفاده کنید.

 

گام پنجم آموزش در این مقاله نحوه خرید زمین در متاورس مانا:

در این آموزش خرید زمین در دسنترالند به گام به گام خرید زمین در پروژه مانا می پردازیم. توجه داشته باشید که این مراحل برای خرید زمین در شهر مجازی مانا باید بسیار با دقت انجام شود تا اشتباهی صورت نگیرد. همانطور که می دانید هر اشتباهی در فضای ارزهای دیجیتال غیرقابل برگشت است و می تواند برای شما گران تمام شود.

 • گزینه Builder را در حساب برنامه خود انتخاب کنید.
 • سپس باید روی گزینه land کلیک کنید. با کلیک بر روی گزینه  LANDدر این قسمت، پلتفرم تمامی زمین های خریداری شده قبلی شما را نمایش می دهد. اگر اولین بار است که وارد این محیط می شوید پس زمین ندارید و باید به مرحله بعد بروید.
 • روی گزینه Buy Now کلیک کنید. در این مرحله، کیف پول Metamask شما باید با Decentraland همگام شود. اگر نه، همگام سازی کنید.
 • در مرحله بعد نقشه کاملی از زمین های فروش در Mana Decentraland را مشاهده می کنید که باید از بین آن یکی را انتخاب کنید.
 • با کشیدن ماوس می توانید بزرگنمایی یا کوچکنمایی کنید.
 • با کنترل نشانگر ماوس می توانید مختصات جغرافیایی هر قطعه زمین را مشاهده کنید.
 • با کلیک بر روی هر قطعه زمین، مشخصات آن شامل آدرس کلی و مسیرها را مشاهده خواهید کرد. اگر مالک زمین مربوطه هستید این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

پس از انتخاب زمین مورد نظر خود در پلت فرم Mana Decentraland، اکنون باید پیشنهاد خود را به مالک ارسال کنید. پس از ارسال پروپوزال، کار شما انجام می شود و در صورت موافقت یا مشاهده پاسخ، می توانید با پرداخت قیمت زمین از طریق کیف پول، مراحل خرید زمین در مانا را تکمیل کنید.

 

گام ششم آموزش خرید زمین مدیریت دارایی و املاک در مانا:

در پاراگراف های قبل روش خرید زمین در دسنترالند را به طور کامل بررسی کرده ایم. اما ما توصیه های حرفه ای و کاربردی دیگری برای خرید زمین در دسنترالند داریم. خرید زمین در مانا هزینه دارد. خرید زمین رایگان نیست مراقب باشید، پلتفرم فقط قطعاتی را به شما نشان می دهد که برای فروش در دسترس هستند. همانطور که می دانید، همین قدرت به مالکان اجازه می دهد تا با خاموش کردن گزینه For Sale در زمین خود، از ثبت نام برای فروش جلوگیری کنند.

 

قیمت خرید زمین در شهر مجازی متاورس مانا

در کنار تمرین خرید زمین در دسنترالند، زمان بررسی قیمت این زمین ها نیز فرا رسیده است. برای تکمیل آموزش خرید زمین در پروژه مانا در سایت زوم ارز لازم دیدیم تا محدوده قیمت این زمین را با شما در میان بگذاریم و تاریخچه تغییر قیمت آن را بررسی کنیم تا بتوانید در این فرآیند تبدیل بهتر سرمایه گذاری کنید. با کمی دقت، خرید زمین در شهر مجازی مانا می تواند یک سرمایه گذاری بسیار سودآور باشد. در این زمینه باید نکات و آمار زیر را در مورد قیمت زمین در این پلتفرم بدانید:

 • در حال حاضر بالاترین قیمت ملک در مانا حدود 2 میلیون مانا است. با در نظر گرفتن قیمت حدود 3 دلار، ارزش این زمین حدود 6 میلیون دلار است.
 • ارزان ترین زمین در پلتفرم مانا در حال حاضر 3487 دلار قیمت دارد.
 • میانگین قیمت زمین در شهر مجازی مانا در حال حاضر نزدیک به 3000 دلار است. البته این میانگین تا همین اواخر حدود 500 دلار بود.

توجه داشته باشید که تعداد زمین های خرید و فروش شده در شهر مجازی مانا نیز نقش مهی در قیمت خواهد داشت. با افزایش مقدار و حجم زمین های مورد معامله، شاهد مزایایی مانند نقدینگی بیشتر، رونق و افزایش قیمت زمین خواهیم بود.

                                                                                                                       قیمت خرید زمین در متاورس

 

خرید زمین در مانا سرمایه گذاری خوبی است؟

وقت آن است که نکاتی را در مورد آموزش خرید زمین دسنترالند در نظر بگیرید که از خود آموزش مهمتر است. بسیاری از کاربران که شاید شما هم یکی از این افراد باشید، علاقه مند به مطالعه این مقاله با هدف آموزش خرید زمین در پروژه مانا هستند و سعی دارند با دریافت این آموزش گام به گام، شانس خود را افزایش دهند. سوال ما از این دوستان این است که شانس خود را در بازار مالی با چند روش سرمایه گذاری امتحان کرده اند.

 • آیا با آموزش رایگان فارکس در بازار ارز سرمایه گذاری کرده اید؟
 • آیا سعی کرده اید با یادگیری پیش بینی بازار سهام، مقداری وجوه  نقدی را در بازار سهام داخلی سرمایه گذاری کنید؟
 • آیا با مطالعه آموزش استخراج ارز دیجیتال یا آموزش استخراج بیت کوین این روش ها را امتحان کرده اید؟

واقعیت این است که بسیاری از کاربران هنوز تحصیلات خود را در زمینه شرایط سرمایه گذاری در بازارهای مالی تکمیل نکرده اند و با تکیه بر روشی که به کار گرفته می شود، سعی در منفجر کردن سریع سرمایه خود دارند. همین وضعیت برای کسانی که به دنبال آموزش خرید زمین در دسنترالند وارد این مقاله شده اند و نمی خواهند آموزش های خود را تکمیل کنند، رخ خواهد داد.

اگر بخواهیم در یک جمله به این سوال پاسخ دهیم که آیا سرمایه گذاری در خرید زمین در مانا سرمایه گذاری خوبی است، باید بگوییم بله، اما نه برای همه. قیمت هر قطعه زمین در شهر مجازی مانا به اعداد بسیار عجیبی رسیده است. این میزان سرمایه گذاری مستلزم آموزش پیشرفته و شرکت در حرفه ای ترین دوره ارز دیجیتال است. اگر فکر می‌کنید که زمین در پلتفرم مانا نیز روند صعودی ثابتی خواهد داشت، پیشنهاد می‌کنیم در مورد سرمایه‌گذاری چند ماه اخیر بازار ارزهای دیجیتال بحث کنید. اساساً سرمایه گذاری با این دیدگاه که بازار همیشه در حال افزایش است چیزی جز خودکشی اقتصادی نیست.

با در نظر گرفتن تمامی این موارد توصیه می کنیم به دنبال تجربه باشید، خرید و فروش زمین نه تنها در پلتفرم مانا بلکه در سایر پلتفرم ها نیز امکان پذیر است و روز به روز به این بستر اضافه می شود، اما خرید آنها باید برنامه ریزی شده و بر اساس تحلیل باشد.  هنگام خرید ملک، به یاد داشته باشید که شخص دیگری در طرف دیگر معامله وجود دارد که از شما با تجربه تر است و درک بهتری از بازار ارزهای دیجیتال و دنیای مانا دارد. این یک سیگنال قوی برای توجه بیشتر به این چشم انداز است. سعی کنید با دید باز معامله کنید و با پیشنهادات سایت ها و کانال های تلگرامی سرمایه خود را به خطر نیندازید.

 

روش های جابه جایی یا انتقال دادن زمین خود در پلتفرم مانا

اما واگذاری زمین در سکوی مانا چیست؟ برای این منظور می توانید از مراحل ساده زیر استفاده کنید:

 • دسترسی به بخشی از ملک خود سپس لیست زمین هایی را که می خواهید بفروشید وارد کنید.
 • در اطلاعات زمین بر روی گزینه انتقال کلیک کنید.
 • در مرحله بعد، باید آدرس کیف پول اتریوم خریدار را وارد کنید.
 • برای تکمیل انتقال روی دکمه Send کلیک کنید.
 • سپس باید عملیات انتقال پرداخت انجام شده توسط خریدار را تایید کرده و منتظر تایید سیستم باشید.

اگر خریدار زمین هستید کافیست مبلغ ارز دیجیتال مانا درج شده به عنوان قیمت را انتقال دهید و سپس منتظر باشید تا مالک ملک مورد نظر را واگذار کند و از سامانه زمین تاییدیه بگیرد. اطمینان حاصل کنید که محیط مانا شرایط امنیتی را برای کاربران تضمین کرده است تا امکان تقلب وجود نداشته باشد. کسی نه می تواند پول شما را بگیرد و زمین را به شما تحویل ندهد و نه امکان کلاهبرداری در این زمینه وجود دارد.

 

سخن پایانی

نحوه خرید زمین در مانا دسنترالند و بررسی گام به گام آموزش لازم  تملک زمین در دسنترالند را به اشتراک گذاشته ایم. حقیقت این است که دانستن نحوه خرید زمین در یک پروژه مانا تنها اولین و حتی ساده ترین گام برای سرمایه گذاری در این بازار است. خرید ملک در مانا با قیمت مناسب می ‌تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. حل مشکلات چیزی جز تمرین و آموزش های کاربردی نیست.

 

منبع: https://www.zoomarz.com/

 

به شما پیشنهاد می کنم مقالات زیر را در سایت زوم ارز مطالعه نمایید:

بیشتر بخوانید:

 • متاورس چیست؟
 • آموزش خرید زمین در متاورس
 • چگونه وارد متاورس شویم؟ | آموزش ورود به متاورس
 • بهترین ارزهای متاورسی برای سرمایه گذاری
 • بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد کدامند؟
 • کسب درآمد از متاورس بدون سرمایه
 • نحوه ثبت نام و ساخت آواتار در متاورس
 • عینک متاورس چیست؟ و انواع عینک متاورس
 • چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟
 • بهترین مشاوره خرید زمین در متاورس
 • آموزش ساخت زمین در متاورس
 • قیمت زمین در متاورس
 • ثبت نام در متاورس چگونه است؟
 • مزایده زمین در متاورس و طریقه شرکت در پلتفرم ها
 • آموزش سرمایه گذاری در متاورس برای سود بیشتر
1401/07/19
22:22:19
5.0 / 5
205
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی