دبیر شورای فرهنگ عمومی كشور:

سعی کردیم نمایشگاه کتاب آراسته برگزار گردد

سعی کردیم نمایشگاه کتاب آراسته برگزار گردد به گزارش بازار مقاله دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و رئیس کارگروه عفاف و حجاب وزارت ارشاد، اظهار داشت: نمایشگاه کتاب سی و سوم در سایه نظارت مبتنی بر رعایت ارزش های عفاف و حجاب شاهد تحقق این مهم از جانب غرفه داران و اکثریت رجوع کنندگان بود.


سید مجید امامی در حاشیه بازدید از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفتگو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: حفظ جایگاه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بعنوان بزرگ ترین رویداد حوزه توزیع و مصرف محصولات فرهنگی در غرب آسیا طبعا ایجاب می کند نمایشگاه نمادی باشد از ظرفیت های بالا و نظام ارزشی جمهوری اسلامی ایران.
وی اضافه کرد: بدین منظور ستاد برگزاری نمایشگاه و کارگروه حجاب و عفاف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همه دستگاههای عضو شورای فرهنگ عمومی تلاش کردند که نمایشگاه آراسته تر و موجه تر از سالهای گذشته بتواند ارزش های ناظر بر فرهنگ عفاف و حجاب را نمایندگی کند.
امامی اظهار داشت: بر همین مبنا در مورد غرفه داران اقدامات لازم به عمل آمد و اکثریت رجوع کنندگان هم با رعایت نظام ارزشی و فرهنگی و عرف حجاب در جامعه حاضر شدند و مواردی که جایگاه و موقعیت و ارزش های نمایشگاه کتاب را رعایت نکردند هم با روش های متنوع، اثربخش و اثرگذار مورد تذکر و تفاهم قرار گرفتند.


منبع:

1401/02/31
13:38:26
5.0 / 5
184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی