امشب آخرین فرصت ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد

امشب آخرین فرصت ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد مهلت انتخاب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ ساعت ۲۴ امشب دوشنبه ۲۷ دیماه جاری از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور تمام می شود.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور؛ با عنایت به مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو متقاضیانی که در دوره های تحصیلات تکمیلی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانستند از روز چهارشنبه ۲۲ دیماه بر مبنای کارنامه نتایج اولیه آزمون، نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود که در سایت سازمان سنجش درج شده (حداکثر ۱۰۰ کدرشته محل) از مجموعه های امتحانی مجاز منحصراً از راه سایت سنجش اقدام نمایند.
مهلت انتخاب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ ساعت ۲۴ امشب دوشنبه ۲۷ دیماه از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور تمام می شود.
طبق آخرین آمار اعلام شده تابحال تعداد ۵ هزار و ۹۵۵ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های خود اقدام نموده اند.
گزینش نهایی در هر یک از کدرشته محل های تحصیلی اعلام شده، مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ صورت خواهد گرفت.
آن دسته از متقاضیانی که اسامی آنان بعنوان پذیرفته شده نهایی در یکی از کدرشته محل های تحصیلی بورسیه و یا دارای شرایط خاص اعلام شده است، حق انتخاب کدرشته محل های مندرج در این اطلاعیه را ندارند.
پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در صورت تمایل می توانند در این مرحله از پذیرش شرکت نمایند. در صورت قبولی در این مرحله، قبولی قبلی آنان لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و باید در رشته قبولی جدید ثبت نام و ادامه تحصیل کنند بنابراین متقاضیان در این خصوص دقت لازم را به عمل آورند.
نیمسال پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل های مندرج در این اطلاعیه با عنایت به امکانات و نظر دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی، در نخستین نیمسال تحصیلی ممکن خواهد بود.
در آن دسته از کدرشته های امتحانی که ظرفیت اعلام شده جدید بیشتر از یک محل تحصیل باشد، متقاضیان در صورت تمایل می توانند تمامی کدرشته محل های مورد علاقه خویش را به ترتیب اولویت، انتخاب کنند. هر متقاضی منحصراً مجاز به انتخاب کدرشته تحصیلی خواهد بود که در آزمون مجموعه امتحانی مربوط شرکت و مجاز به انتخاب رشته بوده باشد. لیست کدضریب های مجاز هر متقاضی در سامانه انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت برای وی نمایش داده خواهد شد.
همینطور کدرشته محل های در ارتباط با مجموعه های امتحانی دارای آزمون عملی و تشریحی این اطلاعیه را منحصراً متقاضیانی که قبلاً در آزمون های عملی و تشریحی شرکت کرده اند می توانند انتخاب کنند.
منبع:

1400/10/27
23:32:29
5.0 / 5
275
تگهای خبر: آزمون , آموزش , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی