با حكم رئیس سازمان سینمایی؛

هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینماشهر شد

هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینماشهر شد بازار مقاله: محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان سینمایی با حکمی هاشم میرزاخانی را به سمت مدیرعامل موسسه سینما شهر منصوب نمود.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن حکم محمد خزاعی خطاب به هاشم میرزاخانی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه، شما را به سمت مدیرعامل موسسه سینما شهر منصوب می نمایم. پشتیبانی از استانداردسازی و ارتقای فناوری تجهیزات سمعی و بصری سالن های سینما و نمایش و روزآمدسازی آنها، پشتیبانی از ارتقای فنی تولیدات سینمایی، کوشش برای ساخت سینماهای جدید و بازسازی سینماها، توجه به عدالت فرهنگی و رویکرد های حمایتی در استانها و مناطق محروم، کمک به راهبری مدیریت گسترش زیرساخت های سینمایی، مبادرت به حمایت، مساعدت و تلاش در امتداد اهداف موسسه بمنظور ایجاد، احیا و استمرار فعالیت صنعت سینمایی کشور بخصوص، در زمینه ساخت و راه اندازی سالن های جدید نمایش و سینماها، و... همچون مهم ترین ماموریت این موسسه در دوره ی جدید است.
امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و در پرتو همکاری و تعامل با همه معاونت ها و ادارت کل سازمان سینمایی، نهادها و مراکز سینمایی و دستگاه های اجرائی کشور در راه تجهیز، گسترش زیرساخت ها و ارتقای تکنولوژی های جدید سینما و حمایت و کمک به سینماهای کشور موفق باشید. همچنین، شایسته می دانم از تلاش ها و خدمات ۳۲ ساله آقای مجید مسچی در عرصه توسعه سینمای کشور قدردانی نمایم.
هاشم میرزاخانی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده صدا و سیماست که قبل از این، مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره موسسه تصویر شهر، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره انجمن سینمای جوانان ایران، مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری رسانه ای رزمندگان اسلام، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و... بوده است. وی همچنین، دبیر هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، قائم مقام اجرائی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، دبیر جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران طی چهار دوره و... بوده است.


منبع:

1400/09/03
14:19:38
5.0 / 5
234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی