منتقدان در کدام سینماها مجانی فیلم ببینند؟

منتقدان در کدام سینماها مجانی فیلم ببینند؟ بازار مقاله: دو پردیس سینمایی دیگر در تهران خدمات ویژه ای را برای اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران در نظر گرفتند.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایرنا، دو تفاهمنامه جدید بین رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران و مدیران پردیس آزادی و کورش منعقد شد که بر این اساس اعضای انجمن می توانند از خدمات ویژه در این پردیس ها بهره مند شوند.
بر این اساس اعضای انجمن می توانند در ایام شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه همه فیلمهای درحال اکران در پردیس آزادی واقع در مرکز پایتخت را مجانی تماشا کنند.
تفاهم دیگر شامل اکران مجانی در ایام شنبه، یکشنبه و دوشنبه در پردیس کورش در منطقه غرب تهران ویژه اعضای انجمن منتقدان است.
همچنین اخیرا تفاهمنامه ای هم با پردیس سینمایی شمیران امضا شده است که بر مبنای آن اعضای انجمن با داشتن کارت عضویت می توانند همه روزهای هفته در این پردیس سینمایی که در منطقه یک تهران واقع شده است، فیلمهای روز را به صورت مجانی تماشا کنند.
این امکانات شامل ایام جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلمهای جشنواره نمی گردد. آغاز اجرای این طرح از اول آذرماه است و تا آخر سال ۱۴۰۰ ادامه دارد. به همراه داشتن کارت انجمن ضروریست.
هر سه پردیس سینمایی مورد تفاهم از سینماهایی با کیفیت صداوتصویر استاندارد انتخاب شده اند.
این تفاهم ها در دوره جدید هیات مدیره انجمن و با تاکید طرفین بر ارتقای ارائه خدمات به جامعه منتقدان و نویسندگان سینمایی است. تسهیل در تماشای آثار روز اکران در جهت غنا بخشیدن بر محتوای رسانه های سینمایی درنظر گرفته شده است.

1400/08/27
14:37:39
5.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی