به جهت آماده سازی برای ترم آینده؛

خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت تخلیه می شوند

خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت تخلیه می شوند بازار مقاله: باتوجه به نزدیک بودن شروع سال تحصیلی جدید، دانشجویان مستقر در خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت باید نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام نمایند.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، بر این اساس، باتوجه به اتمام ترم تحصیلی تابستان در روز ۱۵ شهریور ماه سال جاری و لزوم آماده سازی خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علم و صنعت جهت اسکان در ترم آتی، دانشجویان ساکن در تمامی خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه، حداکثر تا تاریخ ۱۹ شهریور ماه فرصت دارند نسبت به تخلیه خوابگاه ها اقدام نمایند.
بنا به اعلام امور خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت، خوابگاه های این دانشگاه برای ترم آتی سمپاشی و ضدعفونی می شود و تمامی شیوه نامه های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش و شیوع ویروس کرونا که برمبنای دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا است، رعایت خواهد شد.
همچنین، آن دسته از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت که در سنوات مجاز هستند، می توانند وسایل خودرا به انبار خوابگاه های این دانشگاه تحویل دهند و سایر دانشجویان که مشمول اسکان در ترم آتی نیستند، باید وسایل خودرا از خوابگاه دانشگاه خارج کنند.
منبع:

1400/06/15
11:15:08
5.0 / 5
178
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , صنعت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی