سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار؛

سه طرح فناورانه در دانشگاه بین المللی چابهار مصوب شد

سه طرح فناورانه در دانشگاه بین المللی چابهار مصوب شد به گزارش بازار مقاله سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار اظهار داشت: اجرای طرح ویژه منطقه علم و فناور به مساحت ۳۰ هکتار، مدرسه کسب و کار بین المللی و شتاب دهنده حوزه صنایع خلاق و استارت آپ ها در جلسه هیات امنای دانشگاه بین المللی چابهار مصوب شد.


ناصر آبروِش روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: ایجاد شرکتهای زایشی همچون مدرسه کسب و کار بین المللی و شتاب دهنده ها در حوزه صنایع خلاق و استارت آپ ها و همینطور طرح ویژه منطقه فناور با حضور عبدالرحیم کُردی رئیس هیات امنا و سایر اعضا مصوب شد، لازم به توضیح است، این گونه طرح ها، در نوآوری و کسب و کارهای هم سو با سواحل مکُران و مأموریت منطقه آزاد چابهار تعریف و بعنوان هاب و شبکه تکنولوژی اثرگذاری بین المللی و منطقه ای دارد و در آینده نزدیک اشتغال جوانان را مهیا و نیاز صنایع سنگین و سبکی که درحال توسعه هستند را برآورد می کنند.
وی افزود: بروزرسانی آئین نامه های مالی و معاملات و همینطور حقوق دستمزد اعضای هیات علمی و غیر علمی در این نشست به تصویب رسید.
سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار خاطرنشان کرد: تصویب رشته های دانشگاه بر مبنای سند چشم انداز و مأموریت های سواحل مکُران در سالهای ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ مورد تصویب هیات امنا قرار گرفت.
وی بیان نمود: اجرای طرح های زیربنایی و کارآفرینی در جهت توسعه فناوری و ارتقای دانشگاه از نسل سوم به نسل چهارم دانشگاه ها است و این دانشگاه در کوشش برای رسیدن به دانشگاه های بین المللی و کارمحور است. موارد ذکر شده، مورد تصویب هیات امنای دانشگاه بین المللی چابهار قرار گرفت.
گفتنی است، تصمیمات کلان دانشگاه بین المللی چابهار در هیات امنا مورد تایید و تصویب قرار می گیرد.
دانشگاه بین المللی چابهار برای دانشجویان مقطع کارشناسی، موقعیت تحصیل در رشته های مهندسی عمران، مهندسی معدن، کامپیوتر، مدیریت بانک داری، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، زبان و ادبیات انگلیسی، علوم تربیتی، حقوق، اقتصاد و مهندسی معماری را مهیا کرده است.منبع:

1400/04/22
20:35:27
5.0 / 5
357
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی