دانشگاه تهران میزبان دوره های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی سراسر كشور

دانشگاه تهران میزبان دوره های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی سراسر كشور بازار مقاله: مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران با هدف افزایش توانمندی ها و شایستگی های اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه های سراسر کشور، دوره های آموزشی برگزار می نماید.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، بنا بر گزارش مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه، باتوجه به اهمیت و جایگاه اعضای هیأت علمی و مدیران در پیشبرد ماموریت های آموزش عالی از یک سو و شکل گیری تغییرات سریع در فناوری ها و لزوم بروزرسانی مهارت های عمومی و حرفه ای اعضای هیأت علمی و مدیران و در امتداد افزایش نقش تربیتی اعضای هیأت علمی همیشه نیاز است تا تدابیری برای توسعه و بهسازی مستمر و بطور مشخص افزایش توانمندی ها، قابلیت های علمی و مهارت های حرفه ای اعضای هیأت علمی و مدیران اندیشه شود.
با این هدف دانشگاه تهران با بهره بردن از توان صاحب نظران حوزه آموزش عالی، تجارب گوناگون داخلی و خارجی و اسناد بالادستی در زمینه توان افزایی اعضای هیأت علمی و مدیران، طرح «افزایش توانمندی ها و شایستگی های حرفه ای اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه تهران» را تدوین کرده است.
بر این اساس، مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران در امتداد اجرائی کردن این طرح، مبادرت به برگزاری دوره های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران و همین طور سایر دانشگاه های کشور کرده است.
اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران و سایر دانشگاه ها می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب گاه مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران مراجعه کنند.
منبع:

1400/04/07
13:31:11
5.0 / 5
993
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی