تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 آگاهی داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: باتوجه به انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۸ خرداد و پیرو اعلام وزارت علوم در خصوص اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور، ضمن اعلام اصلاحات در دفترچه راهنما، بمنظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز ۲۲ خرداد برای ثبت نام در این آزمون اقدام ننموده اند، ترتیبی گرفته شد که بتوانند تا روز چهارشنبه ۲۶ خرداد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی با اعلان اینکه تا کنون بیش از ۲۰ هزار دوطلب در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ ثبت نام کردند، اشاره کرد: متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و باتوجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اشاره کرد: باتوجه به اصلاحات اعلام شده قرار شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان بوجود آمد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
زرین اشاره کرد: آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز جمعه مورخ ۲۲ مرداد برگزار می شود.1400/03/22
21:57:57
5.0 / 5
195
تگهای خبر: آزمون , آموزش , پژوهش , تحقیق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی