وام صندوق بازنشستگی كشوری برای رساله های فرزندان بازنشستگان

وام صندوق بازنشستگی كشوری برای رساله های فرزندان بازنشستگان مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات “طرح حمپاد” برای ۵۴۰۹ نفر از واجدین شرایط در روز شنبه ۲۷ دیماه خبرداد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، علی خدامی امروز (جمعه) با بیان این خبر اظهار داشت: با مشخص شدن مشمولان اولین مرحله طرح حمپاد یا طرح پشتیبانی از رساله های کارشناسی ارشد و دکترای فرزندان بازنشستگان این صندوق، تسهیلات ۳ و ۵ میلیون تومانی برای ۵ هزار و ۴۰۹ نفر از واجدین شرایط روز شنبه ۲۷ دیماه ۱۳۹۹ به حساب بازنشستگان واریز می شود.
وی با اشاره به اینکه این تسهیلات ۳۶ ماهه و با کارمزد سالانه ۴ درصد خواهد بود اظهار داشت: طبق اعلام قبلی در این طرح برای رساله های مقطع کارشناسی ارشد ۳ میلیون تومان و برای رساله های مقطع دکترای فرزندان بازنشستگان مبلغ ۵ میلیون تومان پرداخت خواهد شد.
برپایه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی ادامه داد: در این مرحله تعداد ۲۵۴۰ نفر در مقطع دکترا و ۲۸۶۹ نفر در مقطع کارشناسی ارشد واجد شرایط دریافت تسهیلات طرح حمپاد شده اند.
گفتنی است، صندوق بازنشستگی کشوری طرح حمپاد را برای پشتیبانی از رساله های کارشناسی ارشد و دکترای فرزندان بازنشستگان این صندوق در نظر گرفته تا بخشی از دغدغه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری بدین سان برطرف شود.
منبع:

1399/10/26
23:11:32
0.0 / 5
1037
تگهای خبر: كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی