معاون رئیس جمهور:

پشتیبانی از شركت های دانش بنیان نوپا

پشتیبانی از شركت های دانش بنیان نوپا به گزارش بازار مقاله معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از حمایت شرکت های دانش بنیان نوپا آگاهی داد و اظهار داشت: در این راستا تسهیلات لازم به این شرکتها پرداخت می شود.به گزارش بازار مقاله به نقل از مهر، سورنا ستاری امروز سه شنبه در حاشیه بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی لرستان در سخنانی با اعلان اینکه هم اکنون بیش از پنج هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد، گفت: پروژه ها به صورت خودکار در این شرکتها در حال انجام شدن است و بطور مثال در حوزه کرونا محصولات و اقدامات به صورت اکوسیستم فعال بوده و وارد بازار می شوند.
وی با اشاره به اینکه در معاونت علمی و فناوری حمایت های خودرا در این عرصه به شکل گسترده انجام می دهیم، اشاره کرد: سال آینده نیز به همین شکل خواهد بود و در صورتیکه بودجه ای که دولت تصویب کرده در مجلس تصویب شود به طور قطع حمایت ها بیشتر از امسال خواهد بود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، بیان داشت: این حمایت ها به خصوص در حوزه شرکت های نوپا صورت خواهد گرفت.
ستاری با اشاره به پرداخت تسهیلات بوسیله صندوق نوآوری و شکوفایی و همین طور صندوق توسعه به شرکت ها، افزود: هر هفته تعداد خیلی زیادی افتتاحیه در استان های مختلف داریم که خیلی از آنها به صورت مجازی انجام می گیرد.
وی با تاکید بر اینکه هر روز نتایج کار جوانان در این شرکتها را مردم می بینند، اضافه کرد: استان لرستان از استان های بسیار پر پتانسیل در این حوزه می باشد، گرچه به میزانی که پتانسیل دارد توسعه پیدا نکرده است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اعلان اینکه توسعه پارک علم و فناوری، ایجاد شرکت های دانش بنیان، حل مشکلات مربوط به حوزه های مختلف کشاورزی، دامپروری، گیاهان دارویی، تجهیزات پزشکی و… می تواند زمینه توسعه لرستان را فراهم آورد، اظهار داشت: از این شرکتها و اقدامات حمایت می شود و با استانداری لرستان نیز تفاهم خواهیم کرد که اعتبار خوبی برای این حوزه در نظر گرفته شود.


منبع:

1399/10/03
22:29:59
5.0 / 5
1188
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی