فراخوان وزارت راه و شهرسازی برای تدوین طرح جامع مسكن در افق ۱۴۱۰

فراخوان وزارت راه و شهرسازی برای تدوین طرح جامع مسكن در افق ۱۴۱۰ بازار مقاله: معاونت مسكن و ساختمان در فراخوانی از پژوهشگران، متخصصان عملی و دانشگاهی دعوت كرد تا پیشنهادهای پژوهشی خودرا برای تدوین طرح جامع مسكن در افق 1410 به آن معاونت ارایه كنند.به گزارش بازار مقاله به نقل از وزارت راه و شهرسازی، معاونت مسکن و ساختمان این وزارت خانه با هدف تهیه نقشه راه سیاستگذاری حوزه مسکن و ساختمان از پژوهشگران، متخصصان علمی و دانشگاهی دعوت کرد تا پیشنهادهای پژوهشی خودرا نسبت به تدوین طرح جامع مسکن با افق ۱۴۱۰ در دو مقطع پنج ساله ارسال نمایند.
در متن این فراخوان آمده است: بدینوسیله معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از کلیه پژوهشگران، متخصصان علمی و دانشگاهی دعوت به عمل می آورد از تاریخ ۲۰ آبان تا ۱۵ آذر، پیشنهادهای خودرا در قالب فرم پژوهشی (RFP) به آدرس ایمیل این معاونت ارسال نمایند. لازم به ذکر است که ضرورت دارد پیشنهاد ارسال شده مشتمل بر ارائه شرح خدمات تفصیلی، روش شناسی انجام کار و همین طور پیشنهاد مالی (در قالب جدول شرح خدمات) باشد.
علاقمندان، پژوهشگران، متخصصان عملی و دانشگاهی بمنظور مشارکت در اجرای این طرح، می توانند نظرات و پیشنهادات خودرا به آدرس eghtesadmaskan@mrud.ir ارسال نمایند.


منبع:

1399/08/27
21:07:41
5.0 / 5
1022
تگهای خبر: پژوهش , خدمات , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی