انتشارات نمایش و انجمن نمایشنامه نویسان توافق نامه امضا كردند

انتشارات نمایش و انجمن نمایشنامه نویسان توافق نامه امضا كردند توافق نامه نشر الكترونیكی دفتر پژوهش و انتشارات نمایش با انجمن نمایشنامه نویسان و مترجمان خانه تئاتر منعقد شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، یکی از برنامه های دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره کل هنرهای نمایشی، هدایت حمایت های دولتی به سمت نشر الکترونیکی است که در سامانه منعکس می شود. در همین راستا توافق نامه ای بین انجمن نمایشنامه نویسان و مترجمان خانه تئاتر ایران و مدیریت دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره کل هنرهای نمایشی منعقد شد.

در این توافق نامه آمده است: تمام تاییدهای کمی و کیفی کتاب ها و نمایشنامه های تالیفی و ترجمه که از جانب انجمن نمایشنامه نویسان و مترجمان خانه تئاتر به صورت رسمی به دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره کل هنرهای نمایشی معرفی شوند، بدون ارزیابی کیفی و بعد از دریافت شابک و فرایند مجوز از اداره کتاب روی سامانه این دفتر قرار خواهند گرفت. در دسترس بودن نسخه پی دی اف به شکل مجانی یا قیمت گذاری هر یک، طبق توافق صاحب اثر با این دفتر، صورت خواهد گرفت.

همچنین در دیگر بندهای این توافق نامه این موارد آمده است: لازم است تا شکل و نوع آرایش و ویرایش نسخه هایی که برای انتشار عرضه می شوند، مطابق دستورالعمل انتشارات نمایش باشد؛ عرضه جلد مناسب برای هر کتاب ضروریست و کتاب هایی که در سامانه دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره کل هنرهای نمایشی عرضه می شوند، تمام امتیازها و مزایای متصور از کتاب های چاپ شده فیزیکی (ثبت سابقه، ثبت و انتشار قانونی، قابلیت پیگردهای حقوقی و... ) را دارند.

توافق نامه همکاری بین انجمن نمایشنامه نویسان و مترجمان خانه تئاتر ایران و مدیریت دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره کل هنرهای نمایشی به امضای مهرداد رایانی مخصوص، مدیر دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره کل هنرهای نمایشی و محمد عارف رئیس انجمن نمایشنامه نویسان و مترجمان خانه تئاتر ایران رسید.منبع:

1399/06/05
17:35:26
5.0 / 5
2062
تگهای خبر: پژوهش , چاپ , فیزیك , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی