جایزه علمی كامستك به استاد جوان دانشگاه تهران اهدا شد

جایزه علمی كامستك به استاد جوان دانشگاه تهران اهدا شد به گزارش بازار مقاله جایزه علمی كامستك در دومین مجمع عمومی شبكه دانشگاه های مجازی جهان اسلام به استاد جوان دانشگاه تهران اهدا شد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از دانشگاه پیام نور، كمیته علم و فناوری كامستك هر دو سال یكبار، جایزه علمی به دانشمندان مقیم و شاغل در كشورهای عضو سازمان همكاریهای اسلامی اهدا می كند كه در سال ۲۰۱۷، دكتر فرخ امینی فر دانش آموخته رشته برق و یكی از اساتید جوان دانشگاه تهران شایسته دریافت این جایزه شناخته شد و این جایزه امسال در دومین مجمع عمومی شبكه دانشگاه های مجازی جهان اسلام به وی اهدا شد.
طبق فراخوانی كه از جانب كمیته دائمی سازمان همكاری اسلامی در زمینه همكاریهای علمی و فنی (COMSTECH) اعلام شد، این كمیته جوایز خویش را برای دانشمندان مقیم و شاغل در كشورهای عضو سازمان همكاریهای اسلامی (OIC) بر مبنای محورهای زیر بدین شرح اعلام نمود:
جایزه نقدی ۵۰۰۰ دلاری برای مشاركت چشم گیر و مادام العمر در رشته های ریاضی و فیزیك (بدون شرط سنی)؛
جایزه نقدی ۳۰۰۰ دلاری علوم و فناوری در سه بخش با عناوین ذیل:
- جایزه محقق جوان زیر چهل سال؛
- جایزه بهترین كتاب علمی چاپ شده توسط یك ناشر بین المللی؛
- جایزه برای بهترین پتنت ثبت شده طی پنج سال گذشته كه باعث توسعه سیستم های تجاری یا دارای تأثیر ماندگار در پیشبرد یك نظریه باشد.
جایزه نقدی ۲۰۰۰ دلاری برای بهترین مقاله تحقیقاتی در زمینه زیست شناسی، شیمی، ریاضیات و فیزیك مبتنی بر یك تحقیق اصل (original research) و در یك مجله بین المللی دارای ضریب تاثیر چاپ شده باشد.
هریك از این جوایز شامل وجه نقد، گواهینامه و نشان افتخار (Shield of honor) هستند و اعطای جوایز در نشست مجمع عمومی آتی COMSTECH صورت خواهد گرفت.

1398/07/17
15:17:59
5.0 / 5
4293
تگهای خبر: استاد , تحقیق , چاپ , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی