در گفتگو با مهر عنوان شد؛

آغاز هفته پژوهش از ۲۴ آذر، اسامی روزهای هفته

آغاز هفته پژوهش از ۲۴ آذر، اسامی روزهای هفته بازار مقاله: مدیركل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم اظهار داشت: هفته پژوهش از ۲۴ آذرماه آغاز میگردد و تا ۲۸ آذرماه ادامه دارد.عبدالساده نیسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هفته پژوهش و فناوری امسال با شعار «پژوهش هدفمند، فناوری ارزش ­آفرین در خدمت تولید ملی» برگزار می شود.
وی اضافه كرد: ۲۴ آذرماه، آغازین روز هفته پژوهش با عنوان «پژوهش، فناوری، مدرسه و دانشگاه»، ۲۵ آذرماه و دومین روز هفته پژوهش با عنوان «پژوهش، فناوری و رسانه»، ۲۶ آذرماه و سومین روز هفته پژوهش با عنوان «پژوهش، فناوری و صنعت»، ۲۷ آذرماه و چهارمین روز هفته پژوهش مصادف با روز وحدت حوزه و دانشگاه با عنوان «پژوهش، فناوری و علوم انسانی و هنر» و ۲۸ آذرماه با عنوان «پژوهش، فناوری و مسئولیت های اجتماعی و پژوهش، فناوری و تعاملات بین المللی» نامگذاری شده است.
مدیركل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم اشاره كرد: اولین روز از هفته پژوهش زنگ پژوهش با همكاری وزارتخانه های علوم و آموزش و پرورش در یكی از مدارس شهر تهران به صدا در می آید.
نیسی گفت: همین طور در این روز در تمامی دانشگاه های كشور بستری فراهم شده تا دانش آموزان بتوانند در دانشگاه ها حضور یابند و از نزدیك با روند آموزشی، پژوهشی و فناوری این مراكز آشنا گردند.
وی اظهار داشت: باتوجه به اینكه پایه و اساس پژوهش در مدارس شكل می گیرد بدین سبب حضور دانش آموزان در دانشگاه ها نقش بسزایی در توسعه فرهنگ پژوهش و فناوری میان دانش آموزان دارد.
مدیركل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم افزود: ۲۵ آذرماه مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر كشور برگزار می شود.
نیسی اشاره كرد: نشست معاونان پژوهشی و فناوری دانشگاه های كشور باز عصر روز ۲۵ آذرماه با محوریت بررسی بودجه پژوهشی دانشگاه ها برگزار می گردد.
وی اضافه كرد: باتوجه به اینكه روز ۲۷ آذرماه بعنوان روز وحدت حوزه و دانشگاه اعلام شده بدین سبب با همكاری دانشگاه علامه طباطبایی مقرر است همایشی با حضور صاحب نظران علوم انسانی و پژوهشگاه های در رابطه با این حوزه برگزار گردد.
مدیركل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم اظهار داشت: در این روز با همكاری دانشگاه هنر باز همایشی در زمینه رشته های هنر برگزار می شود.
نیسی اشاره كرد: ۲۸ آذرماه باز نشستی با همكاری دفتر همكاری های بین الملل با حضور مسئولان دانشگاه ها و رایزن های علمی سفارتخانه ها برگزار می گردد كه محوریت این نشست بررسی اجرای فرصت مطالعاتی خارج از كشور اساتید خواهد بود.
وی اظهار داشت: امسال نمایشگاه هفته پژوهش ۳ تا ۶ دی ماه به صورت مشترك با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
مدیركل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم گفت: باتوجه به اینكه دانشگاه ها در هفته پژوهش درگیر برنامه های مختلف هستند بدین سبب تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه سبب میگردد كه این مراكز زمان بیشتری برای حضور در این نمایشگاه داشته باشند.
نیسی اشاره كرد: همین طور امسال نمایشگاه هفته پژوهش بسیار تخصصی تر از سال های گذشته برگزار می شود.

1397/09/07
20:19:06
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , دانشگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی