ادعای برخی ستاره شناسان؛

سیگار فضایی فناوری آدم فضایی ها است!

سیگار فضایی فناوری آدم فضایی ها است! بازار مقاله: بررسی های دو ستاره شناس دانشگاه هاروارد نشان داده است یك شی اسرارآمیز فضایی با ظاهری شبیه به سیگار كه سال قبل در منظومه شمسی مشاهده شده بود، احیانا فضاپیمای اعزامی یك تمدن بیگانه بوده است.به گزارش بازار مقاله به نقل از تلگراف ایندیا، ظاهرا این سفینه عجیب برای اكتشاف در منظومه شمسی و شناسایی سیارات آن از جانب ساكنان یك سیاره ناشناس اعزام شده بود.
ستاره شناسان معتقدند شتاب غیرگرانشی این شی مشكوك را تنها می توان بدین شیوه توضیح داد كه سیگار فضایی مذكور عملا یك سفینه فضایی بوده و نه یك سیارك یا شهاب سنگ.
اولین بار گروهی از ستاره شناسان در هاوایی موفق به شناسایی این شی ناشناخته در تاریخ ۱۹ اكتبر سال قبل شدند و تحركات غیرعادی آنرا مشاهده نمودند. این شی ۸۰۰ متر طول داشته و به رنگ قرمز تیره بوده است. پژوهشگران می گویند بررسی خط سیر حركتی این سیگار فضایی حدودا تردیدی باقی نگذاشته كه مبدا حركت آن در خارج از كره زمین بوده است. شی مورد اشاره سرعت حركت بسیار بالایی هم داشته و ردگیری آن پس از گذر سریع از كنار خورشید ناممكن شده است.
این نخستین بار است كه شواهدی نسبتا دقیق از وجود فناوری پیشرفته فرازمینی توسط انسان ها به دست می آید. این شی مشكوك توسط محققانی در اروپا هم مشاهده و بررسی شده و آنها هم معتقدند به احتمال زیاد می توان آنرا به تمدن های فرازمینی منتسب كرد.
محققان هم اكنون در كوشش برای شناسایی فناوری مورد استفاده برای تامین انرژی این فضاپیما، اهداف این سفر و مبدا و مقصد آن هستند. با عنایت به اینكه هیچ نوع تبادل علائم رادیویی توسط این شی شناسایی نشده، كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بسیار دشوار است.

1397/08/17
23:59:38
5.0 / 5
4690
تگهای خبر: پژوهش , دانشگاه , فضا , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی