اخطار مدیر ناسا به روسیه

اخطار مدیر ناسا به روسیه بازار مقاله: مدیر ناسا ضمن اخطار به روسیه، از این كشور خواست تا درباره حفره اسرارآمیز ایجادشده روی یكی از ماژول های ایستگاه فضایی بین المللی بدون تكیه بر نظریه توطئه تحقیق كند.
به گزارش بازار مقاله به نقل از خبر آنلاین، جیم برایدنستاین اظهار داشت: مطمئن است بازپرسان علت تولید حفره مرموز در ایستگاه را معلوم خواهند كرد و ناسا از هرگونه همكاری در این زمینه كوتاهی نخواهد كرد.
وی اضافه كرد: باید بدون اغماض، بدون شایعه و پیش داوری و بدون توسل به نظریه توطئه این مورد روشن شود و آمریكا همكاری لازم را با روس ها خواهد داشت.
اظهارنظر رئیس ناسا در پاسخ به رئیس سازمان فضایی روسیه است كه گفته بود تولید حفره عمدی بوده و به صورت غیرمستقیم انگشت افترا را به سمت آمریكایی ها نشانه رفته است.
وی اضافه كرد: علی رغم اظهارات جدید دیمیتری روگوزین درباره این كه روسیه نقش درجه دو در برنامه ساخت پایگاه فضایی در ماه را نمی پذیرد؛ همكاری با Roscosmos همچنان برای ناسا مهم می باشد.
حفره اسرارآمیز در ماه اوت روی یكی از ماژول های ایستگاه فضایی بین المللی كشف و جلوی كاهش فشار هوا در ایستگاه گرفته شد.5656


1397/07/19
13:52:00
5.0 / 5
4424
تگهای خبر: آنلاین , تحقیق , فضا , كشف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی