در زمینه مهندسی؛

چاپ كتاب استاد دانشگاه تهران توسط یك انتشارات بین المللی

چاپ كتاب استاد دانشگاه تهران توسط یك انتشارات بین المللی بازار مقاله: كتاب «الگوریتم های تكاملی و فراكاوشی برای بهینه سازی مهندسی» به قلم استاد دانشگاه تهران توسط انتشارات بین المللی «جان ویلی» منتشر گردید.به گزارش بازار مقاله به نقل از دانشگاه تهران، كتاب الگوریتم های تكاملی و فراكاوشی برای بهینه سازی مهندسی به قلم امید بزرگ حداد عضو هیات علمی پردیس كشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و عضو یك درصد دانشمندان برتر جهان، محمد سلگی دانش آموخته و پژوهشگر نمونه مقطع كارشناسی ارشد دانشگاه تهران و با همكاری پروفسور هوگو لوئایسیگا استاد دانشگاه كالیفرنیا سانتا باربارا آمریكا و عضو جامعه مهندسین عمران آمریكا، نگارش یافته و توسط انتشارات بین المللی جان ویلی به چاپ رسیده است.
این كتاب مبانی و چگونگی مدل سازی الگوریتم های تكاملی و فراكاوشی را با استفاده از یك روش نظام مند و منحصر به فرد، تشریح كرده و كاربرد الگوریتم های مذكور را در علوم مختلف مهندسی از جمله مهندسی كشاورزی، عمران، برق، مكانیك و غیره مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
فصل اول كتاب الگوریتم های تكاملی و فراكاوشی برای بهینه سازی مهندسی، مبانی بهینه سازی و كاربرد آن در مسائل مختلف مهندسی را تشریح می كند.
فصل دوم كتاب به تشریح مبانی الگوریتم های تكاملی و فراكاوشی و ارتباط آنها با مسائل گوناگون مهندسی، می پردازد.
فصول ۳ تا ۲۲ كتاب هم در هر فصل به یكی از مهم ترین و پركاربردترین الگوریتم های فراكاوشی و تكاملی اختصاص داده شده است، به طوری كه مبانی كاربرد و مدل سازی الگوریتم را بحث و تشریح می كند و هر فصل با عرضه یك راهنما برای كد نویسی الگوریتم مربوطه به آخر می رسد.
این كتاب جهت استفاده دانشجویان تحصیلات تكمیلی، محققان، مدرسان و مهندسان با علاقه مندی در زمینه بهینه سازی مهندسی تهیه شده است.
ساختار و محتوای كتاب به نحوی است كه نیاز طیف وسیعی از خوانندگان، از مبتدیان تا متخصصان كه در جستجوی یك عرضه كامل، شفاف و نظام مند از الگوریتم های تكاملی و فراكاوشی هستند را پاسخ می دهد.
امید بزرگ حداد عضو هیات علمی گروه مهندسی آبیاری و آبادانی پردیس كشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با چاپ بیش از ۲۵۰ كتاب و مقاله توسط ناشران معتبر بین المللی و همینطور راهنمایی آخر نامه ها و رساله های مختلف در مبحث توسعه و كاربرد روش های بهینه سازی و هوش مصنوعی از جمله متخصصان در این زمینه تحقیقاتی است.

 

1396/07/28
23:13:52
5.0 / 5
5351
تگهای خبر: دانشگاه , علم , كتاب , مقاله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی