در آبان ماه؛

بزرگداشت مریم میرزاخانی در دانشگاه شریف

بزرگداشت مریم میرزاخانی در دانشگاه شریف به گزارش بازار مقاله دانشگاه صنعتی شریف با برپایی مراسمی با شكوه كه با حضور خانواده پروفسور مریم میرزاخانی برگزار می گردد، یاد و خاطره این دانشمند فقید را گرامی خواهد داشت.به گزارش بازار مقاله به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، این دانشگاه با برپایی مراسمی، یاد و خاطره پروفسور مریم میرزاخانی دانش آموخته برجسته ای این دانشگاه را گرامی میدارد.
این مراسم با حضور مسئولین، اندیشمندان، نخبگان و دوستداران این بانوی برجسته در روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد. در این مراسم، یادنامه ای حاوی یادداشت های پرارزش دوستان، آشنایان، اساتید، همكاران، دانشجویان و دوستداران «مریم» تقدیم خانواده وی خواهد شد.
بر همین اساس ستاد برپایی این مراسم از كلیه علاقه مندان تقاضا می كند چنانچه مایلند در مورد «مریم» بنویسند، نوشته خویش را بر روی قالب مشخصی و با ذكر نام و نام خانوادگی و تاریخ نگارش، آن را به آدرس دبیرخانه مراسم در دانشگاه صنعتی شریف ارسال كرده و یا اسكن آن را با استفاده از آدرس ایمیل مراسم (prm@sharif. ir) ارسال كنند.
مهلت ثبت نام جهت حضور در این مراسم ۲۰ آبانماه است و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و شركت در مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی و همینطور كسب اطلاع از جزئیات آن به سایت mirzakhani. sharif. ir رجوع كنند.
 

1396/07/23
22:08:10
5.0 / 5
5376
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی