رئیس فرهنگستان علوم پزشكی:

جایزه مصطفی(ص) معرف قله های علمی جهان اسلام است

جایزه مصطفی(ص) معرف قله های علمی جهان اسلام است بازار مقاله: رئیس فرهنگستان علوم پزشكی اظهار داشت: جایزه مصطفی(ص) با  معرفی قله های پیشرو در علوم، عامل مهمی در الگوسازی و تشویق جوانان برای دستیابی به جایگاه گذشته جهان اسلام در علم است.به گزارش بازار مقاله به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی جایزه مصطفی(ص)، سیدعلیرضا مرندی با اشاره به اینكه جهان اسلام از دیرباز در پیشرفت علوم پیشرو بوده است اظهار داشت: یكی از تلاش های امروز بر این است كه جهان اسلام جایگاه گذشته خویش را در پیشرفت علوم به دست آورد. براین اساس، جایزه مصطفی(ص) با تقدیر از دانشمندان برتر مسلمان، یكی از طریق هایی است كه برای رسیدن به این امر مهم دنبال می گردد.
وی اضافه كرد: تشویق دانشمندان مسلمان به شناخته­ شدن بیشتر و شهرت آن ها می انجامد؛ همینطور مشوقی است برای جوانان كه در عرصه علمی برای رسیدن به جایگاه های بالاتر، تلاش بیشتری داشته باشند.
مرندی تصریح كرد: جایزه مصطفی(ص) با معرفی قله های پیشرو در علوم، عامل مهمی در الگوسازی و تشویق جوانان برای دستیابی به جایگاه گذشته جهان اسلام در علم است.
وی با اشاره به جایگاه وقف بیان كرد: وقف و جایگاه آن، بخصوص در موضوعات علمی پرارزش و شناخته شده است كه متاسفانه وقف مورد غفلت قرار گرفته است. امید است با تشویق هایی كه انجام می گردد صاحبان ثروت در این زمینه هم سرمایه گذاری كنند.

1397/04/07
13:20:10
5.0 / 5
4348
تگهای خبر: دانشمند , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی