برای هم ­افزایی پایان­ نامه­ ها؛

فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی حوزه علوم شناختی اعلام گردید

فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی حوزه علوم شناختی اعلام گردید بازار مقاله: ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی  برای پشتیبانی از طرح­های پژوهشی فراخوانی اعلام نمود.به گزارش بازار مقاله به نقل از مهر، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به منظور توسعه هم ­افزایی پایان­ نامه­ ها و رساله ­های دانشجویی در جهت رسیدن به اهداف مشخص در حوزه علوم شناختی، هشتمین فراخوان پشتیبانی از طرح­ های پژوهشی در خرداد ماه امسال را با تمركز جدی بر مسائل شناختی فراگیر جامعه مختص كرده است.
تاكنون هفت مرحله فراخوان پشتیبانی از طرح­های پژوهشی از جانب ستاد اعلام گردید و در نتیجه این فراخوان ­ها، بیش از ۱۲۰ طرح پژوهشی و مطالعاتی در حوزه علوم و فناوری­ های شناختی در مراكز علمی كشور تحت پوشش حمایت های ستاد علوم شناختی قرار گرفتند.
فعالیت های متمركز در ارتباط با سرپرستی رساله های كارشناسی ارشد و دكتری، چاپ مقالات در مجلات معتبر، انجام طرح پژوهشی، تولید محصول یا عرضه خدمات در حوزه علوم و فناوریهای شناختی تعریف شده است.
دكتر حسین عزیزی كارشناس ارشد ستاد اظهار داشت: طرح های پیشنهادی محققان شامل حداقل دو رساله (كارشناسی ارشد/ دكتری) است كه باید در جهت اهداف پژوهشی، توسعه فناوری و یا خدمات در حوزه شناختی و در چارچوب اولویت ­های ستاد قرار داشته و دستاورد یكپارچه ای را دنبال كنند.
وی اضافه كرد: طرح­های پژوهشی و توسعه فناوری، خصوصا در حوزه­ علوم پایه، مشروط به مشخص بودن فازهای بعدی طرح برای رفع نیازهای جامعه و توسعه اقتصاد دانش بنیان مورد بررسی قرار می ­گیرند.
كارشناس ارشد ستاد اظهار داشت: «بازتوانی و ارتقاء توانمندی­های شناختی»، «پژوهش های كاربردی و بنیادی در آموزش و پرورش شناختی»، «پژوهش های كاربردی و بنیادی در علوم شناختی زبان (زبان شناسی شناختی)»، «پژوهش های شناختی مبتنی بر نگاشت مغز»، «توسعه ابزارها و فناوری­های مطالعه رفتار زمانی-شبكه­ای مغز»، «پژوهش­های شناختی در حوزه­ های بالینی و علوم اعصاب شناختی»، «توسعه فناوری ­های شناختی در رابطه با ارتباط بین مغز و ماشین و مغز با مغز»، و نیز«مطالعات بنیادی و نظریه پردازی در حوزه علوم شناختی»، «مدل سازی شناختی» و «روانشناسی شناختی» همچون طرح های تحقیقاتی دراین فراخوان در اولویت ستاد قرار دارند.

1397/01/27
15:59:54
5.0 / 5
4426
تگهای خبر: پژوهش , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی