عرضه آموزش های مدیریتی در شركت های دانش بنیان

عرضه آموزش های مدیریتی در شركت های دانش بنیان به گزارش بازار مقاله صندوق نوآوری و شكوفایی در جهت توانمندسازی و ارتقای كیفی شركت‏های دانش ‏بنیان از حضور شركت‏ها در كارگاه ‏های آموزشی حمایت می‏ كند.به گزارش بازار مقاله به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، طی دوره‌ی ۱۹ماهه تا بهمن ۹۶، ۷۰۰ شركت دانش‏‏ بنیان در قالب ۸۹ كارگاه آموزشی، معادل ۹۳۰۰ نفر ـ ساعت آموزشی از خدمات یادگیری دفتر توانمندسازی صندوق نواوری و شكوفایی استفاده كرده‏ اند.
در بهمن ماه سال ۹۶، شركت‏های دانش ‏بنیان با حضور در ۱۶ كارگاه آموزشی حدود ۱۶۰۰ نفر ـ ساعت آموزش دیده اند. این آمار نشان‏ دهنده‌ی استقبال شركت‏های دانش ‏بنیان از خدمات توانمندسازی از یك‏سو و توسعه‌ی خدمات متناسب با نیازهای شركت‏ها از جانب دیگر است.
برنامه ریزی و اجرای كارگاه‏ های آموزشی تحت حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی، بر مبنای نیازسنجی از شركت‏‏های دانش‏ بنیان به كارگزاران توانمندسازی واگذار شده است. این كارگاه‏های آموزشی در ۱۶ حوزه‌ی مختلف مدیریتی و با حمایت ۷۵ درصدی صندوق نوآوری و شكوفایی، به صورت آنلاین یا حضوری برگزار می‏ شود.
همچنین به منظور بهره‏ مندی شركت‏های دانش‏ بنیان فعال در سایر استان‏های كشور نیز، شعب استانی توانمندسازی در زمینه‌ی یادگیری، از اسفند ماه ۹۶ آغاز به فعالیت نموده است.
شركت‏های دانش ‏بنیان علاوه بر حضور در كارگاه‏های آموزشی بر مبنای تقویم خدمات یادگیری دفتر توانمندسازی، می‏ توانند دوره‏ های تخصصی درخواستی خویش را در محل شركت (یادگیری شركتی) و با حمایت صندوق نواوری و شكوفایی برگزار كنند.
 

1396/12/08
21:19:24
5.0 / 5
5020
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی