اجرای طرح سه شنبه های پاک در دانشگاه تربیت مدرس

اجرای طرح سه شنبه های پاک در دانشگاه تربیت مدرس بازار مقاله: به گزارش بازار مقاله، پویش سه شنبه های پاک؛ طرح تفکیک و تحویل پسماندهای خشک در دانشگاه تربیت مدرس اجرا می شود.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، در این طرح دانشگاهیان می توانند پسماندهای خشک جمع آوری شده خود شامل کاغذ، کارتن، پلاستیک، شیشه و فلز ( به جز پسماندهای ویژه ) را روزهای سه شنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ به مسئول ذیربط مستقر در اتاقک بوجود آمده روبروی بلوک ۳ دانشکده فنی و مهندسی تحویل دهند و بر مبنای میزان پسماندی که تحویل می دهند، مشوق هایی هم برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
این پسماندها بعد از جمع آوری به پیمانکار پسماند دانشگاه تحویل و علاوه بر فرهنگ سازی وکمک به حفظ محیط زیست و توسعه پایدار، سبب ایجاد درآمدزایی برای دانشگاه خواهد شد. شایان ذکر است مجری این طرح، دبیرخانه شورای راهبری مدیریت سبز بوده و اجرای آن به تصویب کمیته تخصصی مدیریت پسماند شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه رسیده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، برای جمع آوری پسماندهای ویژه مانند باتری های استفاده شده و همینطور درب بطری هم مخازنی به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان به صورت امانی از موسسه خیریه نیکان به دانشگاه تحویل داده شده است تا از فروش حاصل از این پسماندها جهت تهیه ویلچر برای نیازمندان کم توان استفاده گردد.1401/09/08
15:12:20
5.0 / 5
232
تگهای خبر: دانشگاه , مهندس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی