کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت امروز منتشر می شود

کارت آزمون دکتری وزارت بهداشت امروز منتشر می شود بازار مقاله: کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی امروز قابل دریافت است.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی امروز ۲۹ خرداد ماه از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی https: //www.sanjeshp.ir/ در دسترس داوطلبان این آزمون قرار می گیرد و داوطلبان تا روز چهارشنبه اول تیر فرصت دارند کارت خویش را دریافت نمایند.
وزارت بهداشت تاکید کرد؛ با عنایت به این که در روز آزمون در محل حوزه های برگزاری آزمون، امکان دریافت کارت فراهم نیست، لازم است داوطلبان حتما در تاریخ مقرر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
طبق تقویم اعلامی وزارت بهداشت، آزمون کتبی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی در ایام دوم و سوم تیر و در سه نوبت بامداد و عصر پنجشنبه، دوم تیر و بامداد جمعه سوم تیر ماه خواهد بود.
ساعت شروع آزمون نوبت بامداد ۹ (شروع فرآیند آزمون ۸ صبح) و ساعت شروع آزمون نوبت عصر ۱۵ (شروع فرآیند آزمون ۱۴ پس از ظهر) خواهد شد. ورود داوطلبان به جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر ممنوع اعلام شده است.
آزمون فوق برای تمامی رشته ها به صورت کاغذی (دفترچه سؤالات و پاسخنامه کاغذی) برگزار می شود.
داوطلبان جهت شرکت در آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی صرفا مجاز به انتخاب یکی از دوره های دکتری تخصصی یا پژوهشی بودند.
افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان پیش از اعلام قبولی دانشگاه است، لازم است در تاریخ مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند. بدیهی است در صورت قبولی در دانشگاه و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، درصورتیکه داوطلبان طبق مقررات نظام وظیفه ترخیص شوند، می توانند ادامه تحصیل دهند. در غیر این صورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.
مشمولان عضو هیأت علمی دانشگاه ها که در جهت "قانون نحوه تأمین هیأت علمی مورد نیاز دانشگاه ها"در حال انجام خدمت هستند، پس ازقبولی در دانشگاه و بعد از احراز شرایط، جهت ادامه تحصیل برابر فرایند تعیین شده از خدمت ترخیص خواهند شد. همینطور مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نیستند و در صورت شرکت در آزمون و قبولی در دانشگاه، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نشده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام آنان نیستند.
منبع:

1401/03/29
12:52:48
5.0 / 5
51
تگهای خبر: آزمون , آموزش , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی