آغاز برگزاری بیست و ششمین المپیاد علمی در ۱۰ دانشگاه کشور

آغاز برگزاری بیست و ششمین المپیاد علمی در ۱۰ دانشگاه کشور به گزارش بازار مقاله برگزاری مرحله نهایی بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۴۰۰ از بامداد امروز ۱۹ شهریور در ۱۰ دانشگاه کشور شروع شد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در بامداد و پس از ظهر امروز جمعه نوزدهم شهریور سال ۱۴۰۰ در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ۱۰گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز برگزار می گردد.
شرکت کنندگان در هر یک از رشته های "شـیمی"، "زیست شناسی"، "مهندسی شـیمی"، "مهندسی صنایع"، "مهندسی مواد و متالورژی"، "مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات)"، "مهندسی برق"، "مهندسی مکانیک" در صورت علاقه مندی می توانستند به جای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود، در المپیاد رشته "سلول های بنیادی و مهندسی بافت" شرکت نمایند.
هر یک از طریق یافتگان به مرحله نهایی فرصت داشتند برای انتخاب شهر محل آزمون، یا رشته المپیاد (مخصوص داوطلبانی که اجازه شرکت در المپیاد رشته سلول های بنیادی و مهندسی بافت به جای رشته اصلی خویش را داشتند) اقدام نمایند.
مهلت توزیع کارت داوطلبان مرحله نهایی بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور جهت شرکت در آزمون روز گذشته به پایان رسید.
آزمون ها به صورت تشریحی فقط در امروز جمعه ۱۹ شهریور تا ۱۸ بعدازظهر برگزار می گردد.
با عنایت به شیوع بیماری کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی عنوان شده است و به منظور جلوگیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.
همراه داشتتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از آغاز ورود به حوزه تا آخر برگزاری آزمون و خروج از حوزه الزامی است.
باتوجه به شیوع کرونا و تبعات آن برای کشور و به تبع آن نظام آموزش عالی، دستورالعمل های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای اجرا به دانشگاه های مجری ابلاغ گردیده است.1400/06/19
13:43:41
5.0 / 5
189
تگهای خبر: آزمون , آموزش , المپیاد , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی