سورنا ستاری:

مراکز نوآوری سیستان وبلوچستان بطور کامل حمایت می شوند

مراکز نوآوری سیستان وبلوچستان بطور کامل حمایت می شوند به گزارش بازار مقاله سیستان و بلوچستان معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اعلان اینکه جوانان با استعداد سیستان و بلوچستان در مراکز نوآوری به وجود آمده کسب وکار خودرا توسعه می دهند اضافه کرد: از تمام مراکز نوآوری استان بطور کامل حمایت می نماییم.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا سورنا ستاری در نشست هم اندیشی توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری سیستان و بلوچستان اظهارکرد: چاره مسائل سیستان وبلوچستان در درون این استان نهفته به همین سبب کوشیدیم راهکارهای استانی ارائه دهیم تا با ایجاد مرکز نوآوری جوانان بر طبق زیست بوم مشکلات منطقه را حل کنند.
وی افزود: توسعه پیش از هر چیزی یک مفهوم فرهنگی است و ابتدا باید فرهنگ برای رسیدن به توسعه، درست و مهیا باشد.
وی ادامه داد: اگر سیستان و بلوچستان به این امید بنشیند که یکی بیاید و مشکلات را حل کند این یک اشتباه بزرگ است برای اینکه راهکارهای ما بومی این استان نیست.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بیان کرد: عامل توسعه زیست بوم، درون سیستان و بلوچستان بوده و این استان دارای زیست بوم منحصر به فرد خصوصاً در زمینه های فرهنگی است.
وی افزود: تنوع فرهنگی و قدمت سیستان و بلوچستان که بزرگترین تمدن های کشور از هامون آمده و اتفاقات بزرگ تاریخی که از این استان سربرآورده نشان همین موضوع است.
ستاری با اعلان اینکه جوانان می توانند مسائل مختلف را با نوآوری حل کنند و ما باید زیرساخت ها را فراهم نماییم اظهار داشت: مراکز نوآوری خیلی خوبی در شهرهای چابهار، ایرانشهر، زابل، زاهدان و سراوان وجود دارد که به شدت درحال توسعه است.
وی با اعلان اینکه جوانان با استعداد سیستان و بلوچستان در این مراکز نوآوری به وجود آمده کسب وکار خودرا توسعه می دهند اضافه کرد: از تمام مراکز نوآوری استان بطور کامل حمایت می نماییم.
منبع:

1400/06/02
09:13:44
5.0 / 5
183
تگهای خبر: علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی