تمدید زمان ثبت نام و ارسال فیلم به پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند

تمدید زمان ثبت نام و ارسال فیلم به پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند زمان ثبت نام و ارسال اثر در بخش فیلم پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند تمدید گردید.


به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند، با بیان دبیرخانه این جشنواره، باتوجه به شرایط کرونائی، تعطیلات پیش آمده و بنا به درخواست مستندسازان زمان ثبت نام و ارسال اثر در بخش فیلم پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند تا ۱۴ مرداد ماه تمدید گردید.
بر این اساس، سامانه بخش فیلم پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند ساعت ۲۴ پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه بسته شده و دیگر امکان ثبت نام و ارسال اثر وجود ندارد. باتوجه به زمان بندی جشنواره این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نمی گردد.
همین طور تاریخ بسته شدن سامانه ثبت نام و ارسال اثر در دو بخش عکس و مستند نگاری نیز به زودی اعلام می شود. علاقه مندان برای ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی www.festdoctv.com مراجعه کنند.
پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند با شعار «روایت حقیقت در قاب واقعیت» با انتشار فراخوان در بخش های «فیلم مستند»، «عکس مستند» و «مستندنگاری» شروع به کار کرده است.


1400/04/31
14:23:10
5.0 / 5
269
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی