كارت آزمون دستیاری منتشر گردید

كارت آزمون دستیاری منتشر گردید کارت ورود به جلسه چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی منتشر گردید.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، داوطلبان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از امروز شنبه ۵ تیر ما تا ساعت ۱۲ روز دوشنبه هفتم تیر ماه جاری فرصت دارند بامراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت ورود به جلسه آزمون خویش را دریافت نمایند.
برای دریافت کارت چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی لازم است فرم خود اظهاری توسط داوطلب تکمیل شده تا نمایش کارت فعال شود. همینطور به منظور حفظ سلامتی کلیه داوطلبین باید این فرم با دقت پر شود و برای مبتلایان به کرونا مکانی جداگانه در نظر گرفته خواهد شد.
داوطلبانی که به هر علت غیر مجاز شناخته شده و مجاز به دریافت کارت نمی باشند می توانند از راه تکمیل مدارک نقص مدرک خویش را ارسال و بعد از بررسی توسط کارشناسان کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند. همینطور تمامی داوطلبان می توانند در بازه زمانی فوق نسبت به برطرف نمودن نقص مدرک اقدام نمایند.
چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی برای حدود ۱۲ هزار داوطلب در روز سه شنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد. پیش از این قرار بود چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی در ۷ اسفندماه ۹۹ برگزار گردد که با اعتراض داوطلبان به تعویق افتاد.
مرکز سنجش آموزش پزشکی زمان برگزاری آزمون بعدی را ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ اعلام نمود که این زمان هم با اعتراض داوطلبان مواجه گردید و در نهایت دیوان عدالت اداری با صدور حکمی زمان برگزاری این آزمون را متوقف کرد.
به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، رعایت فاصله بین دو آزمون و تغییر منابع برخی رشته ها همچون علل اعتراض داوطلبان آزمون دستیاری به زمان برگزاری این آزمون بود.
منبع:

1400/04/05
20:08:26
5.0 / 5
330
تگهای خبر: آزمون , آموزش , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی