روسای هیأت داوران رقابت كرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد انتخاب شدند

روسای هیأت داوران رقابت كرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد انتخاب شدند به گزارش بازار مقاله با حکم معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، رؤسای هیأت داوران رویداد ملی رقابت تیم های دانشجویی در کرسی های آزاداندیشی منصوب شدند.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی جداگانه دکتر اکبراشرفی، دکتر عبدالحسین کلانتری، دکتر سینا کلهر و دکتر یاسر جبرائیلی را به ترتیب بعنوان رؤسای هیأت داوران گروه سیاسی، گروه اجتماعی، گروه فرهنگی وگروه اقتصاد اولین رویداد ملی رقابت تیم های دانشجویی در کرسی های آزاداندیشی انتخاب کرد.
همینطور دکتر جهان بین در دو حکم جداگانه، دکتر محمدمهدی سیار بعنوان رئیس هیأت داوران مرحله کشوری رویداد شعر امید ومحمدامین ایمانجانی بعنوان رئیس هیات داوران چهارمین و پنجمین جشنواره نشریات دانشجویی(قلم) دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند.
در این احکام ضمن تاکید بر داوری عادلانه و دقیق، ابراز امیدواری شده است که منتخبین این رویدادها بتوانند نقش مهمی در جریان فکری فرهنگی و ادبی کشور ایفا کنند.
به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا دکتر جهان بین معاون فرهنگی دانشگاه آزاد در نشستی خبری پیرامون برگزاری این کرسی ها اعلام نموده بود: عنوان کرسی ها برای ما موضوعیت داشته است. هدف ما برد و باخت نیست بلکه هدف رشد افراد در جهت آزاداندیشی است. نکته دوم در برگزاری این کرسیها تنوع حوزه ها در موضوعات است که در این کرسی ها مورد توجه قرار گرفته است و طی آن تمام علایق امکان سخن گفتن داشته اند. سومین مبحث نوآوری در برگزاری این کرسیها تاکید بر تخصص گرایی است. بعنوان مثال اگر تیمی در ابتدا در حوزه فرهنگی ثبت نام کرده است. باید در همان حوزه ادامه دهد.
وی ادامه داد: نوآوری آخر که در این رقابتها اعمال شد استفاده از کلمه منتقد به جای مخالف است. چون که اگر کسی به موضوعی انتقاد دارد. این به معنای مخالفت با آن مبحث نیست. امیدواریم این تکاپوها در دانشگاه آزاد فقط صورت نمایشی نباشد بلکه به صورت اقناعی باشد.
منبع:

1400/01/28
15:26:16
5.0 / 5
619
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی