فراخوان جایزه شاهزاده ماهیدول تایلند - سال 2021

فراخوان جایزه شاهزاده ماهیدول تایلند - سال 2021 بازار مقاله: بنیاد جایزه شاهزاده ماهیدول با انتشار فراخوانی از واجدان شرایط حوزه سیستم سلامت (افراد یا موسسات موثر در توسعه و ارتقای پزشکی یا سلامت عمومی) برای اعلام نامزدی جهت دریافت جایزه پرنس ماهیدول سال 2021 (Prince Mahidol Award 2021) دعوت بعمل آورده است.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، طبق آنچه در فراخوان این رویداد منتشر و از طرف سایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اعلام شده، در این فراخوان به نکات ذیل اشاره شده و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز علاقمندان می توانند به وب گاه این رویداد به آدرس http: //www.princemahidolaward.org مراجعه کنند.
در این رویداد دو جایزه (یکی در حیطه پزشکی و دیگری در حیطه سلامت عمومی) اعطا می شود که شامل یک مدال، یک گواهی و مبلغ ۱۰۰ هزار دلار بابت هر جایزه خواهد بود.
- مهلت ثبت نام افراد یا موسسات واجد شرایط: 31 می 2021 (معادل ۱۰ خرداد ۱۴۰۰) است.
- نحوه ثبت نام و ارسال مدارک به شکل آنلاین (ترجیحی) و یا بوسیله ای میل (معرفی شده در سایت فراخوان) و یا با پست اعلام شده است.
- لیست برندگان سالهای گذشته و دلیلهای انتخاب آنها نیز بوسیله آدرس http: //www.princemahidolaward.org/laureates قابل دسترسی است.
- بنا بر اعلام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، از آنجایی که فرد یا مؤسسه برگزیده باید توسط فرد یا نهاد دیگری معرفی شود (Self-nominations are NOT ACCEPTED) پیشنهاد می شود در صورت حائز شرایط بودن فرد یا مرکز تحقیقاتی در آن دانشگاه پروسه ارسال فرم و مدارک با هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری و امور بین الملل آن دانشگاه ترجیحا به صورت آنلاین انجام گیرد.
منبع:

1399/12/30
14:57:48
0.0 / 5
823
تگهای خبر: آنلاین , پزشك , پزشكی , تحقیق
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی