وزیر علوم خبر داد

پروتكلهای سخت گیرانه آزمون دكتری در استان خوزستان

پروتكلهای سخت گیرانه آزمون دكتری در استان خوزستان به گزارش بازار مقاله وزیر علوم از افزایش حوزه های برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۰ در مقایسه با سال قبل اطلاع داد و اظهار داشت: سال جاری پروتکلهای سخت گیرانه تری در خوزستان اعمال کردیم.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، دکتر منصور غلامی بامداد امروز در حاشیه بازدید از برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۰ حوزه دانشگاه شهید بهشتی به اجرای کامل پروتکلهای بهداشتی این آزمون اشاره نمود و اظهار داشت: امروز آزمون متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ در کشور برگزار می گردد و بیشتر از ۱۹۵ هزار داوطلب در این آزمون شرکت کردند و در ۱۰۰ حوزه آزمون خویش را می دهند.
ایشان در ادامه به افزایش حوزه های برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۰ اشاره نمود و اضافه کرد: سال قبل تعداد حوزه های برگزاری آزمون دکتری ۶۰ حوزه بود اما به علت افزایش فاصله صندلی ها و رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی تعداد حوزه ها سال جاری افزوده شده است.
وزیر علوم همینطور تصریح کرد: در استان خوزستان پروتکلهای سخت تری برای برگزاری آزمون دکتری در نظر گرفتیم و سال جاری سفارش شد تعداد حوزه های برگزاری آزمون در این استان افزایش یابد.
دکتر غلامی همینطور تصریح کرد: حدود ۴۵ درصد داوطلبان دکتری زنان و ۵۵ درصد هم آقایان می سازند البته تعداد آقایان در دو تا از رشته های دکتری یعنی گروه فنی و مهندسی و دامپزشکی بیشتر از خانم ها هستند و در سایر گروه ها تعداد زنان داوطلب بیشتر است.
وزیر علوم همینطور در مورد حذف برخی گرایش های آزمون دکتری هم تصریح کرد: گرایش هایی که در کنار رشته های مختلف تجمیع یا حذف گردیده است به علت برنامه ریزی آموزشی و یک سری بحث های کارشناسی بوده که اتفاق افتاده است.
منبع:

1399/12/15
12:35:05
0.0 / 5
672
تگهای خبر: آزمون , آموزش , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی