قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن قرائت شد

قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن قرائت شد به گزارش بازار مقاله در انتها راهپیمایی خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن که با حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه سراسر کشور رقم خورد، متن قطعنامه سراسری این راهپیمایی در ۹ بند قرائت شد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن قطعنامه راهپیمایی امروز ( ۲۲ بهمن ۱۳۹۹) به شرح زیر است.
قال الله تعالی: وَ مَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَ رَسولَهُ وَ الَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبونَ (سوره مائده آیه ۵۶)
ایام الله دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی از نفحات قدسی و غنیمت های پر برکت آخرالزمان، یادآور به بار نشستن شجرة طیبة ایمان و معنویت بعد از ۱۴ قرن است، و به حق، غدیر انقلاب و موعد و میثاق عهدی باردیگر برای اهل حق عنوان گرفته است. ۲۲ بهمن، این سرآغاز حکومت الله بر سراسر جهان با دست قدرت الهی و به پرچمداری حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، الهام بخش تحقق وعده های نصرت و ظفر از طرف خدای متعال، از اعظم اعیاد ملی و دینی ما و مایه فخر و مباهات همه مستضعفان و آزادمردان و زنان جهان است که در سراسر عالم به شایستگی پاس داشته می شود.
آری! بنیانگذار نستوه و مبارز این انقلاب استوار و شکوهمند اسلامی، به درستی آنرا سرآغاز برچیده شدن دستگاه ستمگری طاغوت و جلوه ای از نهضت پر عظمت حضرت محمد رسول الله (صل الله ضد و آله و سلم) نامیدند. از این روست که بعد از انفجار مهیب در «شرق» عالم، حالا شاهد افول تمدن منحط «غرب» و بخصوص هیمنة پوشالی آمریکا هستیم.
خاتمه یافتن قرن ها ظلم و فساد، تبعیض و بی عدالتی که از جانب طواغیت دوران بر نسل بشر تحمیل شده است، امید و آرزوی موهوم نیست. جنگ جهانی چهارم در حوزه های امنیت، سیاست، اقتصاد، فرهنگ و عقلانیت هم نتوانست هدف استکبارِ درون تهی و مفتضح شده را تأمین کند. آری، حکمرانیِ سایبری خوابی بی تعبیر است که علیرغم هیاهوی غول رسانه ای آن همچون در عرصه بیولوژیکی، باآنکه قربانیان بسیاری گرفت؛ ولی محکوم به شکست قطعی است.
ما راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن به نمایندگی از تمام مردم آزاده و حق گرای جهان، ضمن تجدید عهد و میثاق با حبل متین انقلاب جهان اسلام، بقیه الله الاعظم، امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نایبِ عظیم الشأن ایشان، امام خامنه ای(ادام الله ظله) و هم تجدید پیمان با پیش قراولان این فتح فرخنده، شهیدان والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حریم اسلام و خاندان (علیه السلام) و هم شهدای دفاع ملی بخصوص سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دانشمند عزیز هسته ای، شهید فخری زاده، اعلام می داریم:
۱- با همة وجود پاسدار ارزش های والای اسلامی و حریم مقدس جمهوری اسلامی بوده، و با صدای رسا و دشمن شکن، التــزام عملی خود را در «تبعـیت محـض» از محور و مـدارِ قـدرتِ ایران اسـلامی و جهان در بیداری اسلامی، یعنی امام خامنه ای(دام ظله) اعلام می داریم.
۲- با نصب العین قرار دادن نقشه راه ولایت و امت؛ یعنی «بیانیة فاخر و گرانسنگ گام دوم انقلاب اسلامی»، آمادگی خود را برای حضور در عرصه های هفتگانه جهاد فی سبیل الله؛ در میدان های علم، معنویت، اقتصاد، سیاست خارجه، مبارزه با فساد و برقراری عدالت، استقلال و مبارزه با سبک زندگی غربی و بسط و گسترش سبک زندگی اسلامی، همچون گذشته اعلام می داریم.
۳- ضمن یادآوری به سردمداران کفر و استکبار جهانی، بخصوص دولت دمکرات آمریکا نسبت به خطاهای فاحش محاسباتی که از شروع شکل گیری نهضت عظیم اسلامی تا پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تا فتنه های متوالی و جنگ های ناکام و شکست های مفتضحانه ای که داشته اند، اعلام می داریم با عزمی راسخ و پشتکاری جهادگونه و مؤمنانه، در این «نبرد اقتصادی» هم طعم تلخ شکستی باردیگر را به کام دشمن قسم خورده اسلام و میهن اسلامی چشانده، سرعت افول و نابودی و محو نظام سلطه را از این که هست هم تندتر خواهیم کرد.
۴- ما با اعتماد به وعدة نصرت الهی، به استقامت همه جانبه در میدان های کار و خدمت خالصانه در جهت رفع مشکلات و معضلات گوناگون مردم خداجو، غیور و مقاوم ایران اسلامی ادامه داده، توطئة آمریکا این شیطان بزرگ و فریب خوردگان حقیر و غرب پرستان داخلی را در «فتنة ایجاد یأس و ناامیدی» به شکست خواهیم کشاند.
۵- امید به بیگانه داشتن و «مرعوب دشمن شدن» را خطایی بزرگ و نابخشودنی تلقی کرده، با نگاهی واقع بینانه بر نیروی بی بدیل خویش تکیه می کنیم؛ و مسئولین کشور را هم به این سفارش و فرمان مهم و سرنوشت ساز سفارش نموده و هیچ نوع سستی و انفعال نسبت به دشمن را در زمینه های سیاسی، اقتصادی و بین المللی برنمی تابیم.
۶- ضمن اخطار به جریان ها و نحله های داخلی و دعوت به وحدت کلمه و همدلی حول محور ولایت، با تمام قوا برای «ساختن دولت اسلامی» با عزمی راسخ و قلبی بصیر و همتی مضاعف با حضور در انتخابات پیش رو با عبرت از گذشته، زمینه را برای حاکمیت دولت مؤمن کاردان، انقلابی، اهل جهاد و پرتوان فراهم آورده و با حضور مسئولانه و حداکثری خویش، چشم طمع دشمن بخصوص شیطان بزرگ آمریکا و رژیم خون ریز صهیونیستی را کور خواهیم کرد.
۷- ضمن تقدیر و سپاس از خدمتگزاران صادق نظام اسلامی در هر سه قوه، اخطار می دهیم با پرهیز جدی از حاشیه سازی های کاذب و مضر، دشمن را بر فشار مضاعف و توطئه های متوالی تحریک نکنند و هم مسؤلان امر را به پاکدستی، خدمت خالصانه و مؤثر و همینطور مبارزة همه جانبه با عوامل فساد و اختلال در حوزه های سیاسی، فرهنگی، امنیتی و اقتصادی و بخصوص در حوزة معیشت ولی نعمتان خود سفارش نموده و اعلام می داریم هیچ نوع «خیانت» و «فتنه» را نخواهیم بخشید.
۸- همانطور که ولی امر مسلمین، رهبر معظم انقلاب فرمودند در جمهوری اسلامی کسی به مهمل گویی های مدعیان بدون استحقاق گوش نمی دهد، موضع قاطع خود را این گونه اعلام می داریم که سیاست قطعی نظام اسلامی در مورد برجام، «لغو همه تحریم ها» توسط آمریکا بوده و بعد از راستی آزماییِ دقیق در انجام همة تعهدات طرف های این معاهده، آن هم در عمل و نه در گفتار و کاغذ، آن وقت ما هم به تعهدات برجامی برمی گردیم و این ماییم که حق خود را برای گذاردن شرط همچنان محفوظ می دانیم.
۹- تلاش و فداکاری جهادگران عرصه سلامت و مقابله با کرونا و خدمت مومنانه به مردم را ارج نهاده و از نوآوری و ابتکار نخبگان دانشمند کشور در ساخت واکسن مقابله با این ویروس که جلوه ای از نبوغ و توانمندی جوانان ایرانی است، حمایت می نماییم.
من الله التوفیق و ضد التکلان
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی


1399/11/22
11:45:23
0.0 / 5
1346
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی