اعلام نتایج آزمون استخدامی متمركز ۲۸ دستگاه  اجرایی

اعلام نتایج آزمون استخدامی متمركز ۲۸ دستگاه  اجرایی نتایج اولیه هشتمین آزمون استخدامی متمرکز 28 دستگاه  اجرایی کشور در سال 99 روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفت.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، متقاضیان هریک از دستگاههای اجرایی بعد از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که بر مبنای نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی شدگان برای مرحله بررسی مدارک باشند، باید برای اطلاع از اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ ۱۵ بهمن به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر به شرح جدول انتشار یافته در سایت سازمان سنجش رجوع و با عنایت به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام نمایند.
متقاضیان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک، که متقاضی استفاده از بند در ارتباط با احراز سابقه ۱۰ سال سکونت هستند، لازم است جهت تایید اطلاعات خوداظهاری در خصوص بومی شهرستانی، فرم استشهاد محلی مبحث اطلاعیه مورخ ۲۷ مهر ۹۹ مندرج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش را تکمیل کرده و بعد از تایید از مرجع مربوطه در هنگام رفتن به دستگاه اجرایی در زمان بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم عرضه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو شده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر مبنای نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی سال ۱۳۹۹ در ایام پنجشنبه ۱۱ دی و جمعه ۱۲ دی ۹۹ در سرتاسر کشور برگزار شد.1399/11/11
21:57:02
0.0 / 5
910
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی