رئیس دانشگاه پیام نور اعلام كرد

آخرین فرصت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان

آخرین فرصت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان به گزارش بازار مقاله رئیس دانشگاه پیام نور از بازگشت حدود ۷ هزار دانشجو به تحصیل اطلاع داد و اظهار داشت: مهلت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان ورودی سال ۹۷ و ماقبل آن که تحصیل را رها کرده و الان متقاضی بازگشت به تحصیل هستند، ۳۰دی ماه آخر می یابد.


به گزارش بازار مقاله به نقل از ایسنا، محمدرضا زمانی ضمن بیان این مطلب با عنوان اینکه این مهلت تمدید نخواهد شد، اضافه کرد: از اوایل سالجاری تقاضاهای خیلی از سوی دانشجویانی که به هر علتی تحصیل را رها کرده اند، دریافت شد در خصوص اینکه امکان بازگشت به تحصیل برای آنها فراهم گردد.
وی ضمن اشاره به دریافت مجوز هیأت امنا برای بازگشت به تحصیل دانشجویان در تابستان گذشته اذعان داشت: تابحال حدود ۷ هزار دانشجوی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد موفق به بازگشت به تحصیل شده اند و دیگر متقاضیان فقط تا آخر دیماه سالجاری برای عرضه درخواست به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور فرصت دارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور؛ زمانی اظهار داشت: تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور از کلیه تسهیلات کالا کارت و وام های دانشجویی برخوردار خواهند بود و از این نظر هیچگونه تفاوتی بین دانشجویان وجود نخواهد داشت.
منبع:

1399/10/23
12:17:05
0.0 / 5
1207
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی