محقق ایرانی حوزه سلول بنیادی:

محققان نقش تعیین كننده ای در انتقام سخت دارند

محققان نقش تعیین كننده ای در انتقام سخت دارند به گزارش بازار مقاله محقق ایرانی حوزه سلول بنیادی با اشاره به اینکه پیشرفت در حوزه های علمی توسط جوانان و دانشمندان ما پاسخ سخت و شکننده به دشمن است، اظهار داشت: تحریم ها، کشور ما را قویتر کرده است.دکتر مسعود سلیمانی استاد بازداشت شده توسط آمریکا در سال ۹۷ در آستانه سالگرد سردار سلیمانی به خبرنگار مهر اظهار داشت: یکی از عواملی که سبب می شود دشمن به واسطه بهانه های واهی، ددمنشانه و ناجوانمردانه به کشور ما صدمه بزند این است که آنها نمی توانند ببیند کشور ما در شاخه های مختلف پیشرفت کرده یا در حال پیشرفت است.
وی اضافه کرد: آنها به هیچ عنوان دوست ندارند کشور جمهوری اسلامی ایران پا بگیرد یا حرفی برای گفتن داشته باشد ازاین رو تلاش می کنند به پیشرفت ما در جنبه های علمی، سیاسی و نظامی و …ضربه بزنند.
سلیمانی تصریح کرد: به همین علل می بینیم که به بهانه های واهی و ددمنشانه بسیاری از فرماندهان نظامی و دانشمندان ایرانی را به صورت ناجوانمردانه و حق به جانب ترور می کنند و در عین حال هیچگونه محکومیت بین المللی در مقابل ترور سردار سلیمانی و شهید فخری زاده صورت نمی گیرد این در شرایطی است که اگر خون از دماغ کسی در جای دیگر بیاید همه بعنوان حقوق بشر سروصدا راه می اندازند.
به گفته محقق حوزه سلول بنیادی، در واقع این نشان داده است که بغض و کینه دشمن به مردم ایران تمام شدنی نیست و فکر می کنم تنها راهی که می شود از راه آن پاسخ سخت و شکننده ای به دشمن داد، پیشرفتی است که جوانان و دانشمندان ما در حوزه های علمی و تکنولوژی دارند.
به گفته عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس دشمن فهمیده که تحریم ها، کشور ما را قوی تر کرده و فکر می کنم یکی از پاسخ های کوبنده و خیلی خوب پیشرفت علمی است و اینکه مشکلات علمی را خودمان برطرف نماییم و حرفی برای گفتن داشته باشیم.
وی افزود: روش های درمانی نوین که در چارچوب خدمت به بشریت باشد همانند همیشه که از ایران به کشورهای دیگر می رفته حالا هم باید به همین شیوه پیش برود و روش های درمانی از ایران به تمام دنیا برود.
عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس افزود: همه حوزه ها همچون جامعه علمی می توانند پاسخ شکننده و کوبنده ای برای این یاوه گویی ها، قلدرمنشی ها و این آدم کشی ها داشته باشند که در روز روشن انجام می شود.
وی تصریح کرد: آنها سنگ اندازی می کنند و به خیال خودشان در حال صدمه زدن هستند اما نمی فهمند و نخواهند فهمید که واقعاً این نسل جوان و محقق ما نقش تعیین کننده ای برای انتقام سخت دارند.
سلیمانی اظهار داشت: ما تلاش می نماییم. هر چند که سختی ها زیاد است ولی این امکان پذیر است و تا کنون هم شاهد این بودیم که می توانیم برای ایران و جامعه اسلامی کار مفید انجام دهیم.
عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس ضمن اشاره به دفاع مقدس و شهیدان گرانقدری که برای دفاع از کشور جان دادند، اظهار داشت: ما هم به خاطر کشورمان باید شبانه روزی کار نماییم و از وقتمان بهترین استفاده را ببریم تا با حل مشکلات، کشور موفقی داشته باشیم؛ این تلاش ما می تواند پاسخ محکمی برای این یاوه گویی ها و قلدری ها باشد؛ در اصل در دنیای دموکراسی، عدالت وجود ندارد و فقط قلدری و آدم کشی وجود دارد.


منبع:

1399/10/14
01:10:42
0.0 / 5
1184
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی