كمپین دختران در مرحله بازنویسی فیلمنامه

كمپین دختران در مرحله بازنویسی فیلمنامه فیلم سینمایی «كمپین دختران» با حمایت بنیاد سینمایی فارابی وارد مرحله بازنویسی فیلمنامه شد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مجید جوزانی درباره نخستین فعالیت بلند سینمایی خود اظهار داشت: کمپین دختران یک فیلم اجتماعی برخوردار از طنزی آیرونیک است که به مبحث استارت آپ ها و فعالیت اقتصادی اینترنتی می پردازد. هم اکنون در مرحله پیش تولید هستیم اما با عنایت به شرایط خاص پیش آمده و بنا به تعهداتی که در کار با یک گروه حرفه ای پیش می آید، نمی توان زمان دقیقی را برای شروع فیلمبرداری تعیین کرد و با شرایط خاص انتشار کرونا همه چیز در هاله ابهام است.
او اضافه کرد: با این حال، امید می رود روند انتشار کرونا کاهش پیدا کند و از طرفی ما بتوانیم شرایط را بگونه ای فراهم نماییم در شهریور کار را آغاز نماییم.
به گفته جوزانی، علی سرتیپی تهیه کننده و فرهاد توحیدی نویسنده فیلمنامه کمپین دختران هستند.
جوزانی در خصوص نگارش فیلمنامه هم اظهار داشت: نگارش تمام شده است و صرفاً مرحله ای از بازنویسی آن مانده است که مربوط به انتخاب بازیگر است که باید بازیگران انتخاب شوند تا بر مبنای آن نقش ها احیانا بازنویسی تغییرات کوچکی خواهد داشت.
مجید جوزانی دکترای هنر و مدرس دانشگاه در رشته تئاتر است که بعنوان مدیر کل معاونت فرهنگی شهردار تهران و مدیرعامل خانه هنرمندان ایران فعالیت داشته است.منبع:

1399/04/30
15:21:10
5.0 / 5
2137
تگهای خبر: اینترنت , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی