حمله سخت جرمی كلاركسون به خودروهای خودران، نزدیك بود بمیرم!

حمله سخت جرمی كلاركسون به خودروهای خودران، نزدیك بود بمیرم! بازار مقاله حمله سخت جرمی كلاركسون به خودروهای خودران، نزدیك بود بمیرم!


به گزارش بازار مقاله به نقل از خبر آنلاین، وی در نشریه تایمز با بیان اینكه هنگام رانندگی با یك خودروی خودران نزدیك بوده جانش را از دست بدهد، اعلام كرد كه در فاصله ۸۰ كیلومتری سیستم رانندگی خودكار این خودرو كه نامش فاش نشده 2بار دچار اشتباه های وحشتناك شده است. شركت های مختلف فناوری جهان ازجمله تسلاموتورز سال هاست در تلاش برای استفاده از خودروهای خودران در جاده هستند. كلاركسون در مقاله خود تأكید دارد كه با وجود پیشرفت های چشمگیری كه در زمینه فناوری خودران خودروها به دست آمده اما هنوز فاصله زیادی با امكان استفاده از آنها وجود دارد. برپایه قوانین موجود در برخی كشورها امكان استفاده از فناوری خودران وجود دارد اما حتما باید راننده پشت فرمان باشد.
كلاركسون در مقاله خود نوشت: اگر شما با یك خودرو خودران بتوانید جاده مرگ در بولیوی را پشت سر بگذارید، من یكی از این اتومبیل ها را خریداری خواهم كرد! شما باید دست های خویش را بر روی سینه گذاشته و اجازه دهید این اتومبیل بطور خودكار از یك كامیون در حالیكه یكی از چرخ هایش از ارتفاع 300 متری آویزان است، سبقت بگیرد! حمله تند كلاركسون در حالی به خودروهای خودران صورت گرفته كه فیلیپ هموند از نمایندگان ارشد حزب محافظه كار انگلیس و وزیر امور خارجه سابق این كشور اعلام نموده تا چهار سال آینده اتومبیل های بدون راننده وارد خیابان های این كشور خواهند شد. هموند اعتقاد دارد كه صنعت اتومبیل های خودران می تواند تا سال 2035 سبب اشتغالزایی حدود 27000 نفر در انگلیس شود.
۵۴۵۴

1396/09/20
01:52:34
5.0 / 5
5541
تگهای خبر: فناوری , مقاله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی