شبكه الكوثر از ماهواره یوتلست قطع شد

شبكه الكوثر از ماهواره یوتلست قطع شد به گزارش بازار مقاله شركت ماهواره ای یوتلست امروز پخش شبكه الكوثر را قطع كرد. این اقدام به علت بدهی های انباشته سازمان صدا و سیما به شركت ماهواره ای یوتلست رخ داده است.پخش شبکه عربی زبان بین المللی الکوثر روی ماهواره یوتلست امکان دسترسی مخاطبان در کشورهای عربی منطقه در غرب آسیا و شمال آفریقا را به برنامه های این شبکه فراهم می کرد.

با توقف پخش شبکه الکوثر روی ماهواره یوتلست این شبکه در حوزه عربی غرب آسیا و شمال آفریقا قابل دریافت نیست.

الکوثر شبکه عربی زبان جمهوری اسلامی برای کشورهای عربی است که از سال ۱۳۸۴ تابحال در حوزه ترویج معارف و سبک زندگی اسلامی و در چارچوب یک شبکه عمومی فعالیت داشته و مورد توجه و اقبال مخاطبان خود در کشورهای عربی است. این شبکه برنامه های متنوع برای مخاطبان منطقه ای خود پخش می کند و از محبوبیت قابل توجهی در خیلی از کشورهای عربی برخوردار می باشد.

الکوثر که از سابقه پخش چند دهه ای برخوردار می باشد تا سال ۸۴ بعنوان شبکه سحر عربی فعالیت می کرد و از آن زمان، با افزایش برنامه ها و تبدیل آن به یک شبکه ۲۴ ساعته مستقل تحت عنوان «الکوثر» به فعالیت خود ادامه داد.

شبکه الکوثر بخصوص در کشورهای عراق، عربستان، لبنان، بحرین و هم کشورهای شمال آفریقا مخاطبان فراوانی را جذب کرده است

انباشت بدهی ارزی به شرکت های ماهواره ای سایر شبکه های برون مرزی جمهوری اسلامی ایران را هم در آستانه توقف پخش قرار داده است.


1399/02/31
16:29:59
5.0 / 5
2683
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی