با وجود نگرانی ها از گسترش كرونا؛

نمایشگاه كتاب فرانكفورت لغو نمی گردد

نمایشگاه كتاب فرانكفورت لغو نمی گردد بازار مقاله: بزرگترین نمایشگاه كتاب دنیا، با وجود بحران كرونا، طبق برنامه های قبلی از 23 تا 27 مهر در شهر فرانكفورت آلمان انجام می شود.


به گزارش بوک سلر، یورگن بوس (Juergen Boos) مدیر نمایشگاه کتاب فرانکفورت ضمن اعلام این خبر اذعان داشت: بااینکه هنوز نمی توان اظهار داشت که هفتاد و دومین نمایشگاه کتاب فرانکفورت دقیقا به چه شکلی برگزار می شود اما حفظ سلامت غرفه داران، بازدیدکنندگان و عموم مردم اولویت اصلی برگزارکنندگان است.
وی همین طور اشاره کرد که جزئیات بیشتر درباره این نمایشگاه بین المللی که یکی از مهم ترین رویدادهای حوزه کتاب است، اواسط ماه ژوئن در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
تصمیم برگزارکنندگان نمایشگاه فرانکفورت موافقان و مخالفان خودرا دارد.
پیتر کاکس مدیر آژانس ادبی Redhammer Management در این زمینه می گوید: ممکنست این ناقوس مرگ نمایشگاه فیزیکی کتاب باشد. موجب تاسف است اما سال هاست که واقعا ضرورتی برای برگزاری نمایشگاه حضوری نبوده است.
جانی گلر نماینده ادبی و مدیر آژانس Curtis Brown نیز معتقد می باشد که نمایشگاه های کتاب لندن و فرانکفورت می بایست در مواجهه با این بحران خلاقانه تر عمل می کردند و برای اثبات مفید بودن خود بجای حفظ تماس فیزیکی، راه های هوشمندانه تری پیدا می کردند.
اندرو فرانکلین ناشر اما نظر دیگری دارد. وی می گوید با لغو نمایشگاه کتاب لندن، برگزاری این نمایشگاه از همیشه مهمتر است.
ما واقعا می خواهیم از دیگر ناشران مطلع شویم، بازارشان را محک بزنیم، بدانیم اوضاع برایشان چطور بوده است، اوضاع در ایتالیا و دیگر بخش های جهان چگونه است. واقعا امیدوارم این نمایشگاه اجرا شود. فکر کنم از همیشه کوچکتر باشد برای اینکه بعضی از ناشران نمی توانند در این رویداد شرکت نمایند و مردم هم در هزینه های خود صرفه جویی خواهند کرد.
بحران شیوع ویروس کرونا تابحال به لغو خیلی از رویدادهای مهم تقویم صنعت نشر جهان همچون نمایشگاه کتاب لندن و نمایشگاه کتاب کودک بولونیا منجر گردیده است.منبع:

1399/02/06
23:06:11
5.0 / 5
3078
تگهای خبر: شركت , صنعت , فیزیك , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
بازار مقاله MarketDoc
marketdoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار مقاله محفوظ است

بازار مقاله

فروش مقالات و کتب علمی